Szukaj w działach:

Obostrzenia zdjęte - Grupa MTP wraca do gry

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Podczas gdy rząd znosi kolejne obostrzenia, Grupa MTP jest gotowa do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom. #WracamyDoGry - to zainicjowana przez Grupę MTP wspólna kampania Miasta Poznań, a także poznańskich firm i instytucji.

Akcja #WracamyDoGry, której początek dała Grupę MTP, a dołączyły do niej m.in. Miasto Poznań, Port Lotniczy Poznań-Ławica oraz zrzeszone w Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej podmioty ma na celu pokazanie, że dzięki prężnej współpracy ich oferta jest w pełni dopasowana do obowiązujących zasad bezpieczeństwa, dzięki czemu Poznań jest dobrze przygotowany na gości biznesowych i turystów.


Od 6 czerwca można będzie organizować targi i kongresy - zapowiedział w środę rząd, przedstawiając IV etap odmrażania polskiej gospodarki. - To wiadomość, na którą czekaliśmy od dawna - komentuje Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP. - Jesteśmy w pełni przygotowani, by w nowych warunkach sanitarnych zaprosić na targi wystawców i gości - dodaje.Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 20-21 czerwca odbędzie się targ ogrodniczy, który będzie idealnym miejscem do nabycia sadzonek, nasion, akcesoriów ogrodniczych, a także elementów wyposażenia ogrodu lub balkonu. Pojawią się również producenci lokalnej żywności ze swoimi produktami.

Podczas kolejnego weekend (27-28 czerwca) Grupa MTP szykuje coś dla fanów motoryzacji - Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne, w czasie których zostaną zaprezentowane motoryzacyjne nowości.

Niebawem na terenie targów odbędzie się pierwszy spektakl Teatru Muzycznego w Poznaniu. Przed wakacyjną przerwą na targach zostaną pokazane najpopularniejsze musicale dla dzieci i dorosłych z jego repertuaru.

Chociaż od marca nie miały miejsca żadne targi ani konferencje, czas ten był dla Grupy MTP okresem intensywnej pracy. Również dla zespołu targów ITM INDUSTRY EUROPE, który uruchomił specjalną, bezpłatną platformę #INDUSTRYonline - miejsce łączące świat przemysłu.


- Firmy przeniosły część aktywności do sieci z racji decyzji związanych z zamrożeniem pewnych obszarów działalności, dlatego też chcieliśmy zebrać je wszystkie w jednym miejscu i szeroko rozpromować. Pomagamy w ten sposób naszym partnerom i wystawcom w prowadzeniu biznesu w dość nietypowej sytuacji, w jakiej się teraz wszyscy znaleźliśmy - mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.
Dodatkowo Grupa MTP włączyła platformę internetową BuyPoland.pl i agencję interaktywną R360. Zorganizowała także konferencje on-line, pracowała nad nowymi formatami targów (np. Targi polskich win i winnic WINO). Przygotowała się również do uruchomienia wydarzeń zaplanowanych na jesień, które odbędą się w nowym reżimie sanitarnym. Dzięki temu jest w pełni przygotowana na wznowienie działalności targowej.


- Tak jak Grupa MTP była pierwszą firmą, która potrafiła wprowadzić sensowne rozwiązania w momencie zagrożenia, tak jest dziś pierwszą firmą, która wraca do gry - podkreśla Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. - Pierwszą firmą, która pokazuje, jak można bezpiecznie funkcjonować i bezpiecznie organizować imprezy.

 


- Od września rusza pełen program wydarzeń – deklaruje Tomasz Kobierski. - Byliśmy zmuszeni odwołać tylko jedną imprezę, Poznań Motor Show. Od września co tydzień będą się odbywać jakieś targ, czy to biznesowe, czy dla pasjonatów.
Więcej o ITM INDUSTRY EUROPE na Zrobotyzowany.plŹródło: Grupa MTP

  

POWIĄZANE
Targi pełne innowacji – Furnica i SoFab 2019 Zbliża się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży drzewno-meblarskiej w kraj...
Wirtualne spotkania B2B w ramach FASTENER POLAND® Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® o...
AGV, AIV, AMR, SGV - co oznaczają te skróty i jakie są między nimi różnice? Rodzina wózków AGV stała się rozległa, dlatego warto ją poznać i róż...
Bezpośredni napęd, bezpośrednie wyniki Jeśli w Twoim biznesie ruch ma podstawowe znaczenie, pamiętaj, że nam zależy na tym samym...
Człowiek vs Robot na wydarzeniu Polskiej Wystawy Gospodarczej Kancelaria Prezydenta RP w ramach trwającego Projektu Polska Wystawa Gospodarcza zapowied...
Za nami Targi DREMA 2023! Oferta targów DREMA 2023, które odbyły się w Poznaniu w dniach 12-15 wrześn...
Partnerzy