Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Bezpłatne zaproszenie na TOOLEX 2020

TOOLEX i OILexpo 2020 zaproszenie
 

Obecna sytuacja zmusiła przemysł targowy do wprowadzenia wielu zmian. Nadal zasadniczą wartością targów dla przedsiębiorstw jest możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań oraz usług.

Spotkania biznesowe podczas organizowanych w dniach 29 września - 1 października 2020 Targów TOOLEX będą kamieniem milowy w ożywieniu i odbudowie gospodarki. W czasie Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX zaprezentują się producenci i dystrybutorzy obrabiarek, narzędzi, urządzeń do obróbki blach, aparatury kontrolno-pomiarowej, oprzyrządowania technologicznego,  oprogramowania oraz firmy działające i świadczące usługi dla branży metalowej.

Portal Zrobotyzowany jako główny patron internetowy wydarzenia ma dla Państwa Zaproszenie (należy je pobrać i wydrukować), które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po uprzedniej rejestracji online. Zaproszenie z potwierdzeniem rejestracji należy okazać w strefie wejścia.

--> POBIERZ ZAPROSZENIE

--> ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE

W obecnym, trudnym czasie 
Zespół Expo Silesia podjął szereg działań z myślą o bezpieczeństwie uczestników wydarzeń. Opracowane zostały rozwiązania pozwalające na zminimalizowanie zagrożenia zdrowia wystawców, zwiedzających, jak i osób zajmujących się obsługą wydarzenia.

--> ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI BEZPIECZEŃSTWA

Równolegle z 13. edycją Targów TOOLEX odbędą się Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo, a także Salony: Automatyzacji dla Automotive - TOOLEX dla Automotive oraz Łożysk i Elementów Napędowych - Przemysł w Ruchu.

Przydatne informacje


Źródło: Expo Silesia, Zrobotyzowany.pl
Redaktor: MRR

Dodano 17.09.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy