Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Kooperacja i współpraca na Subcontracting 2020

 

Targi Subcontracting 2020
 

W dniach 2-5 czerwca 2020, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się po raz dziewiąty Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting. Grupą docelową wydarzenia są podwykonawcy przemysłowi z zagranicy i Polski, a idea targów przyświeca spotkaniom wykonawców i zleceniodawców, którzy reprezentują odmienne sektory gospodarki.

Branża przemysłowa stale się rozwija. Powoduje to, że kooperacja i współpraca stawiane są obecnie w zupełnie nowym świetle. Połączenie przedsiębiorców we wspólnej, ciągle rozwijającej się sieci umożliwia znaczny wzrost konkurencyjności rynkowej. Rywalizacja pomiędzy poszczególnymi podmiotami została tym samym zdominowana przez zdrową współpracę. Działania tego typu to główny cel Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, które pozwalają na pozyskanie nowych umiejętności i wiedzy, zwiększenie wykorzystania zasobów, rozłożenie ryzyka oraz na uzyskanie dostępu do nowych informacji.

Randka biznesowa

Jednym z głównych elementów Targów Subcontracting są spotkania o charakterze międzynarodowym – Subcontracting Meetings. W tym roku potrwają one znacznie dłużej niż dotychczas – będzie można korzystać z nich aż przez 3 dni – między 3 a 5 czerwca 2020. Oferenci będą mogli umówić 30 minutowe spotkanie w formule matchmakingu, odbywające się w czasie jednego z wyżej wymienionych dni. Wszystko śledzić można będzie za pośrednictwem dedykowanej platformy: https://subcontracting-meetings-2020.b2match.io/page-1701, na której dostępne będą dodatkowe informacje na temat projektu oraz szczegółowy harmonogram działań. Z tego typu „randek biznesowych” co roku korzysta coraz więcej firm. W roku 2019 zaaranżowano 353 spotkania, które połączyły 138 uczestników wydarzenia z 14 różnych krajów. Na spotkania podczas nadchodzącej edycji można się już zapisywać – rejestracja jest otwarta, a pierwsze zgłoszenia już napływają.

Jedno miejsce – synergia branż

Jedną z największych zalet targów Subcontracting jest ich czas – odbywają się równolegle z najpopularniejszymi targami przemysłowymi w Europie Środkowo-Wschodniej – ITM Industry Europe. Inne wydarzenia towarzyszące to także salony Focast, 3D Solutions oraz Modernlog.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają do Poznania na pełen blok targów przemysłowych: ITM Industry Europe, Subcontracting, Modernlog, 3D Solutions, a także Focast w dniach 2-5 czerwca 2020 roku. 

Więcej informacji na stronie: www.subcontracting.pl


Więcej o Subcontracting na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Grupa MTP

Dodano 14.02.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy