Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Zostań wystawcą Targów ITM Polska
Tegoroczne Targi Innowacje Technologie Maszyny ITM Polska odbywające się w dniach 4-7 czerwca 2019 r. w Poznaniu skupione będą na prezentacj rozwiązań z zakresu Smart Factory oraz koncepcji Industry 4.0.


Wystawa jest istotnym wydarzenie dla przedstawicieli branży przemysłowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Kompleksowo przedstawia ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Przemysłu 4.0 oraz Smart Industry. To ważne miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu robotyzacji i automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, rozwiązania dla inteligentnych fabryk, pokaźny program wydarzeń towarzyszących i niezwykła atmosfera – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Dla firm zainteresowanych udziałem przygotowane zostały promocyjne ceny na zakup powierzchni ekspozycyjnej na Targach ITM Polska 2019, które obowiązują do dnia 1 marca br.

Zgłoszenia na Targi odbywają się tylko przez STREFĘ WYSTAWCY


Więcej o ITM Polska 2019 na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Zrobotyzowany.pl

Dodano 25.02.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy