Szukaj w działach:

TFM Robotics na targach ITM oraz STOM-TOOL

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Minione jesienne miesiące to czas, w którym marka TFM Robotics zadebiutowała na ważnych wydarzeniach targowych w kraju. Marka zaznaczyła swoją obecność na międzynarodowych targach ITM Industry Europe - Przemysł Ery Cyfrowej w Poznaniu oraz podczas STOM-TOOL w Kielcach.

Powyższe wydarzenia pozwoliły TFM Robotics na pokazanie szerokiemu gronu klientów możliwości, jakie niesie ze sobą zastosowanie robotów współpracujących marki Techman Robot. Integracja stanowiska z wykorzystaniem w pełni elektrycznej giętarki trzpieniowej z oferty Technologie Formowanie Metali z cobotem TM12 wyposażonym w chwytaki partnera firmy, jakim jest OnRobot, spotkała się z ogromnym uznaniem i zainteresowaniem odwiedzających. Proces załadunku i odbioru detali z maszyny jeszcze nigdy nie był tak prosty i wygodny, a to tylko niektóre z możliwości jakie oferowane przez markę roboty mogą realizować!

Więcej informacji można uzyskać na stronie tfm-robotics.pl oraz przez bezpośredni kontakt - telefoniczny -> 513 089 200 lub mailowy -> info@ttfm-robotics.pl.
Źródło: TFM Robotics
Film: Zrobotyzowany.pl
Redaktor: MRR

TFM Robotics
Mazańcowicka 89
43-502 Czechowice-Dziedzice
+48 513 089 200
POWIĄZANE
Człowiek vs Robot na wydarzeniu Polskiej Wystawy Gospodarczej Kancelaria Prezydenta RP w ramach trwającego Projektu Polska Wystawa Gospodarcza zapowied...
Napędy FAULHABER w walce z COVID-19 Osoby doświadczające objawów takich jak kaszel, gorączka, bóle głowy lub mi...
Dołącz do Robo Challenge 2022 Druga edycja Robo Challenge 2022 - pierwszych w Polsce profesjonalnych zawodów w p...
Google wraca do robotyki Alphabet, do której nalezy Google, postanowiła wrócić do robotyki, firma st...
VII edycja IT Future Expo już za nami 26 września 2019 na stadionie Legii w Warszawie dzięki prezentowanym trendom technologicz...
Rozwój systemów napędowych System napędowy firmy FAULHABER to coś więcej niż tylko suma komponentów. Silniki ...
Partnerzy