ITM_talks: Przemysł kosmiczny na wyciągnięcie ręki

Przemysł kosmiczny coraz chętniej otwiera się na nowe inicjatywy, szukając potencjału wśród małych i średnich firm. Ewentualni kontrahenci poddawani są jednak wnikliwej ocenie. Jakie warunki należy spełnić, aby dołączyć do grona dostawców space 4.0? Jak przebiega współpraca z międzynarodowymi agencjami? Tego będzie można dowiedzieć się od przedstawicieli Polskiej Agencji Kosmicznej, Polish Space Professionals Association i Planet Partners już 12 stycznia 2022 podczas ITM_talks.
Nie bez powodu dywersyfikacja działalności traktowana jest jako jedna ze strategii rozwoju przedsiębiorstwa i determinanta sukcesu. Wiedzą o tym polskie firmy, które rozważają poszerzenie działalności o nowe obszary. Jednym z nich może być przemysł kosmiczny, z którym współpraca jeszcze do niedawana wydawała się abstrakcją, a dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki. Jakie warunki należy spełnić, aby zostać kontrahentem space 4.0? Jakich usług potrzebuje ten sektor? O tym porozmawiają eksperci już 12 stycznia 2022 o godz. 11:00 podczas kolejnego odcinka ITM_talks.
--> Bezpłatna Rejestracja
- Do udziału w szóstym odcinku ITM_talks zaprosiliśmy przedstawicieli sektora kosmicznego w Polsce, osoby o ogromnym doświadczeniu we współpracy z lokalnymi podmiotami i międzynarodowymi agencjami - mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM Industry Europe. - Porozmawiamy z nimi o stanie branży kosmicznej w naszym kraju i na świecie, nie zabraknie także pytań o konkrety: jak przebiega współpraca z NASA lub ESA oraz co mogą zaoferować polskie firmy tego typu klientom. |
W szóstym odcinku ITM_talks wezmą udział:
- dr Aleksandra Bukała (Polska Agencja Kosmiczna),
- Łukasz Wilczyński (Planet Partners, pomysłodawca European Rover Challenge)
- Marcin Wygachiewicz (Polish Space Professionals Association/ SENER).
Za moderację spotkania odpowiada dr inż. Krzysztof Walas (Instytut Robotyki i Inteligencji Maszynowej Politechniki Poznańskiej).
Źródło: Grupa MTP
Redaktor: MRR
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- P-Weld – Zrobotyzowane Rozwiązania w Spawaniu
- Ulga na robotyzację - do kiedy można skorzystać?
- Zrobotyzowany przegląd targów branżowych 2025
- Zapisz się na CT | SCAN FORUM Forum Technik CT i Skanowania 3D
- Webinary Beckhoff – dostępne online
- Estun inwestuje w Polsce
- OMNI-ADP – modułowe komputery panelowe AAEON w ofercie CSI S.A.
- Raport: Przegląd Rynku Robotów Współpracujących (Cobotów)





