Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowości branżowe na Targach ENERGETICS

 

Targi Energetyki ENERGETICS 2019
 

Targi Energetyki ENERGETICS to jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli branży energetycznej w Polsce. Wydarzenie poświęcone będzie kluczowym zagadnieniom z punktu widzenia branży i gospodarki, zapewniając jednocześnie możliwość nawiązywania kontaktów z wiodącymi firmami z sektora energetycznego i elektrycznego, poznawania nowości na rynku i nabywania umiejętności zawodowych.

Głównym Partnerem XII edycji targów ENERGETICS, która odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2019 r. jest PGE Dystrybucja S.A. Wystawa obejmie ofertę prawie 200 firm, zarówno koncernów krajowych, jak i międzynarodowych oraz indywidualnych przedsiębiorców. Przez trzy dni Wystawcy przedstawią rozwiązania z zakresu: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki, a także elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej i budownictwa energetycznego, przemysłowych systemów IT, urządzeń (pojazdów) do transportu, inteligentnych sieci energetycznych, energetyki alternatywnej oraz odnawialnej czy elektromobilności.

Uzupełnieniem wystawy będzie unikalny program konferencji stworzony we współpracy z partnerami branżowymi. Tradycyjnie Forum Dystrybutorów Energii będzie głównym tematem programu wydarzeń towarzyszących. Specjaliści będą dyskutować o nowej roli Operatorów Systemów Dystrybucyjnych na gruncie nowych regulacji (pakiet „Czysta energia dla wszystkich Europejczyków”), a także o niezawodności dostaw energii elektrycznej w Polsce.

W programie konferencji znajdzie się także: forum „Nowoczesna energetyka - szanse, bezpieczeństwo, perspektywy” (organizator - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego), konferencja na temat elektromobilności (organizator – Stowarzyszenie Elektryków Polskich), jak również Seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego.

Premierowo podczas ENERGETICS będzie można zobaczyć pokazy prac pod napięciem. Tymczasowa linia średniego napięcia zostanie zamontowana na hali wystawienniczej, a zespół elektromonterów zademonstruje, w jaki sposób można wykonywać prace pod napięciem (PPN) przy użyciu izolowanych podnośników koszowych, jak i z ziemi za pomocą drążków teleskopowych.

PROGRAM TARGÓW ENERGETICS

Równocześnie z targami ENERGETICS będą miały miejsce Wschodnie Dni Kooperacji. To tu swoją ofertę zaprezentują podwykonawcy, kooperanci i producenci reprezentujący przemysł metalowy, specjalizujący się w obróbce metali, przetwórstwie tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług na zlecenie zakładów produkcyjnych.

Przedstawiciele branży mogą wziąć udział w wydarzeniach bezpłatnie po rejestracji online lub podczas imprezy w punkcie rejestracji. Formularz dostępny jest na stronie targów.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!


Więcej o Targach ENERGETICS na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi Lublin S.A.

Dodano 07.11.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy