Szukaj w działach:

Targi PLASTPOL w nowym terminie

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 


Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL już jesienią odbędą się 
w Targach Kielce w dniach od 21 do 23 września. Nie zabraknie nowoczesnych maszyn przetwórczych oraz technologicznych rozwiązań. To jedno z największych wydarzeń tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

PLASTPOL jest obowiązkowym punktem w kalendarzu, każdej firmy działającej w sektorze przetwórczej tworzyw niemal na każdym kontynencie. Podczas spotkania prezentowane są całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów. Nie zabraknie między innymi merytorycznych konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi i seminariów. To miejsce spotkań najlepszych graczy branży. Wszechobecna automatyzacja i cyfryzacja produkcji przemysłowej od komponentu po gotowy produkt to trend, jaki dominuje podczas targów PLASTPOL od lat. Tradycyjnie na stoiskach będzie można zobaczyć najnowsze roboty, maszyny, w tym wtryskarki, wytłaczarki do tworzyw sztucznych, linie produkcyjne w pełni zinformatyzowane, współdziałające ze sobą, komunikujące się nie tylko w obrębie linii produkcyjnej, ale informujące również nadzorującego je człowieka o błędach, czy konieczności zrobienia zamówienia na przykład na kończące się tworzywo. 

Wystawa od blisko ćwierć wieku łączy ludzi w biznesie, umożliwia nawiązywanie wartościowych kontaktów, wymianę doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu. Organizatorzy podejmują szereg działań, aby wydarzenie zorganizowane w nowym terminie odbyło się na najwyższym poziomie. Wspólne działania pozwolą stworzyć jeszcze bardziej atrakcyjne, procentujące w przyszłości spotkanie. 

Również biznes w tym trudnym czasie potrzebuje nowego bodźca, aby ponownie wrócić na „odpowiednie tory”. Targi to zatem doskonałe miejsce, aby zdobywać nowe kontakty i zintensyfikować wszystkie działania sprzedażowe firmy. 

Sytuacja epidemiologiczna na świecie w ostatnim czasie uległa znacznej poprawie. Zamierzone efekty przynoszą globalne szczepienia przeciw Covid-19. Bardzo prawdopodobne staje się zatem otworzenie granic i podróże, również te o charakterze biznesowym. To wyjątkowo ważny element, który oddziałuje na sukces organizacyjny międzynarodowego PLASTPOLU. 

Warto podkreślić, że kielecki ośrodek wystawienniczy jest w pełni gotowy na przyjęcie uczestników poszczególnych wydarzeń. Priorytetem organizatorów jest zapewnienie biznesowym relacjom bezpiecznych warunków. 

Wystawa PLASTPOL, która odbyła się w 2020 roku, choć znacznie mniejsza, spełniła swoją główną rolę - skutecznego narzędzia marketingowego. Do Targów Kielce dochodziły informacje o sukcesach sprzedażowych maszyn. Ważnym bodźcem w drodze do skutecznego rozwoju biznesu są spotkania bezpośrednie, co potwierdzają goście ośrodka. 

Warto przypomnieć, że według organizatora rekordową pod względem liczby zagranicznych wystawców edycję w 2019 roku odwiedziło 910 firm z 42 krajów. Powierzchnia wystawiennicza wyniosła łącznie 17.500 metrów kw. (7 pawilonów wystawienniczych). 

Na Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL Targi Kielce zapraszają w dniach od 21 do 23 września 2021 roku. 


--> Więcej o Targach PLASTPOL 2021 na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi Kielce 
Redaktor: MRR

POWIĄZANE
ITM Industry Europe - branża wraca na targi! Przed nami pierwsze po kilkunastomiesięcznej przerwie wydarzenie dedykowane branży. Targi...
OMRON wprowadza kalkulator zwrotu z inwestycji w roboty Firma OMRON przedstawia nowy kalkulator ROI, wspomagający proces oceny inwestycji w robot...
Podsumowanie Robo Challenge 2023 W dniach 27 - 28 września 2023 r. w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu odbyła s...
Automatyzacja przy użyciu robotów - co należy wiedzieć Każdy, kto planuje wdrożenie koncepcji inteligentnej fabryki w swoim przedsiębiorstwie, p...
Jak zarządzać energetyką i ciepłownictwem? Już 10 grudnia w Chorzowie specjaliści pracujący w sektorze energetycznym i ciepłowniczym...
Smart Manufacturing prosto z Tajwanu 10 listopada 2021 podczas webinarium „Taiwan Excellence Push the Boundaries of Smar...
Partnerzy