Szukaj w działach:

Wszystko o INDUSTRYmeeting 2019

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

W Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 27-28 lutego 2019 br. odbędą się Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting.

Początek roku to doskonały moment, aby odświeżyć dotychczasowe kontakty, a jednocześnie nawiązać nowe relacje biznesowe. W tym celu warto odwiedzić Targi INDUSTRYmeeting, których zakres obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę produkcji, automatykę i robotykę, hydraulikę i pneumatykę, edukację i szkolenia, instytucje oraz media branżowe. 

Wystawa to okazja do wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych, a także prezentacji doświadczeń, narzędzi i rozwiązań wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu, jak i technologie przemysłowe. Firmy prezentujące się na targach będą miały szansę pokazania zarówno nowości rynkowych, jak i zaprezentowania dotychczasowych rozwiązań oraz produktów tak, aby goście mogli na bieżąco śledzić innowacyjne rozwiązania technologiczne. 

Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting organizator zaprasza kadrę zarządzającą i inżynierską licznych zakładów przemysłowych, dyrektorów technicznych i wykonawczych, specjalistów, techników i technologów oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjalistów ds. planowania produkcji, a także pracowników naukowych.

--> TARGI INDUSTRYmeeting

Portal Zrobotyzowany.pl jako główny patron internetowy wydarzenia ma dla Państwa Bezpłatne Zaproszenie (należy je pobrać, wydrukować lub okazać na urządzeniu mobilnym w Punkcie Obsługi Zwiedzających), które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po uprzedniej rejestracji online.
  

--> POBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE

--> REJESTRACJA ON-LINE

--> INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Wszystko wokół INDUSTRYmeeting


W czasie tegorocznej edycji INDUSTRYmeeting nie zabraknie wykładów poświęconych branży BHP, jak również licznych warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nowością targową będzie specjalna strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie będzie można zaczerpnąć wiedzy na temat nowej rewolucji przemysłowej, której właśnie doświadczamy. 

--> PROGRAM TARGÓW

Nowym wydarzeniem towarzyszącym INDUSTRYmeeting będzie Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, którego celem jest połączenie innowacyjności z logistyką oraz branżą przemysłową. Drugiego dnia targów, w ramach Salonu Logistex, odbędzie się spotkanie branżowe organizowane przez Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing oraz Brytyjsko-Polską Izbę Handlową pt. „Zapewnienie ciągłości w międzynarodowych łańcuchach dostaw a BREXIT”. 

--> SALON LOGISTEX

Równocześnie z targami INDUSTRYmeeting odbędzie się Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting oraz kolejna odsłona seminarium pt.: „Materiały Kompozytowe w Przemyśle Motoryzacyjnym i Lotnictwie”, organizowanego przez Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej, Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych oraz firmę Expo Silesia. Ciekawym spotkaniem będą także I Branżowe Warsztaty Eksperckie organizowane przez Polski Klaster Technologii Kompozytowych.

--> SALON KOMPOZYTmeeting

W sosnowieckim Expo Silesia odbędzie się także premiera targów stworzonych z myślą o specjalistach branży uszczelnień przemysłowych. Pierwsza edycja Targów ExpoSEALING skupi producentów oraz dystrybutorów uszczelnień, których rozwiązania techniczne są w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie prawie wszystkich branż przemysłowym w Polsce. Wydarzenie jest odpowiedzią na potrzeby branży. Do odwiedzenia wystawy organizator zaprasza m.in. przedstawicieli branży automotive, maszynowej i narzędziowej, hydrauliczno-pneumatycznej czy wodociągowej. 

--> TARGI ExpoSEALING

Nagrody Polskiej Branży Druku 3D

Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia zostało także oficjalnym partnerem Centrum Druku 3D podczas organizacji V edycji Gali Nagród Polskiej Branży Druku 3D, która odbędzie się 27 lutego br. Jest to pierwsza tego typu impreza, podczas której nagradzane są najlepsze osobistości, firmy, produkty i wydarzenia związane z szeroko pojętą branżą technologii przyrostowych z Polski i ze świata. 

Po raz pierwszy Gala będzie miała charakter otwarty także dla osób związanych z przemysłem, dzięki jej realizacji równolegle z Targami INDUSTRYmeeting. Osoby biorący udział w Gali oraz Targach będą mogły wziąć udział jako słuchacze w debacie dotyczącej kierunków rozwoju branży druku 3D w 2019 roku, a zainteresowani technologiami przyrostowymi z metalu, drukiem wielkoformatowym lub drukiem 3D w branży automotive mogą wziąć udział w warsztatach dedykowanych powyższym tematom. Równolegle uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą producentów i dystrybutorów drukarek, skanerów, filamentów i akcesoriów niezbędnych do codziennej pracy. 

Podczas tegorocznej edycji Gali Nagród Polskiej Branży Druku 3D nastąpi również rozstrzygnięcie Mistrzostw Polski w Druku 3D. W Mistrzostwach wziąć udział mogą producenci drukarek 3D, którzy zgłoszą swój udział, a w efekcie wydrukują element, który oceniany będzie przez Państwowy Instytut Automatyki i Pomiarów.

--> NAGRODY POLSKIEJ BRANŻY DRUKU 3D

Źródło: Expo Silesia, Zrobotyzowany.pl

POWIĄZANE
Roboty lekarstwem na kryzys w przemyśle Światowa populacja mechanicznych pracowników liczy już ponad 3 miliony jednostek, ...
Synergia Rittal Eplan - Zintegrowany Łańcuch Wartości Zalety synergii Rittal i Eplan, która tworzy zintegrowany łańcuch wartości. Eplan ...
Technologia druku i skanu 3D w przemyśle Zastosowania drukarek 3D w lotnictwie i w branży automotive, druk 3D z metalu, transparen...
Raport IFR: rekordowa sprzedaż robotów w Polsce Według najnowszego raportu Międzynarodowej Federacji Robotyki (IFR), rok 2018 był pod wzg...
BEYOND 4.0 bada wpływ transformacji cyfrowej Projekt BEYOND4.0 poszukuje dowodów dotyczących wpływu transformacji cyfrowej na n...
ITM Industry Europe wspiera transformację przemysłu Oferta targów ITM INDUSTRY EUROPE prezentująca nowe rozwiązania usprawniające proc...
Partnerzy