Szukaj w działach:

Wszystko o Targach STOM 2019

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU
Wystawy spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi imprezami odbędą się w Targach Kielce w dniach 26-28 marca 2019 r. Coraz ważniejszym elementem cyklu jest odbywający się po raz drugi STOM-ROBOTICS.

Dane z najnowszego raportu World Robotics Report 2018, publikowanego co roku przez Międzynarodową Federację Robotyki (International Federation of Robotics, IFR), wskazują, że w 2017 r. liczba dostarczonych do producentów robotów przemysłowych wyniosła 381 335 sztuk. Wskazuje to na piąty rok z rzędu ze wzrostem globalnej sprzedaży robotów, rekord w historii sektora i szacunkowo 30% lepszy wynik niż przed rokiem. Nie może dziwić zatem fakt, że coraz istotniejszym elementem  STOM-ów jest Salon STOM-ROBOTICS, w całości poświęcony robotom przemysłowym. Partnerem tej wystawy została firma YASKAWA, jeden z największych na świecie producentów robotów przemysłowych, falowników, serwonapędów oraz kontrolerów ruchu. Roboty YASKAWA, znane pod marką MOTOMAN, spełniają oczekiwania aktywnie rozwijającego się rynku przemysłowego w Polsce. Premierowo w Targach Kielce swoją ofertę zaprezentuje KUKA - jeden z największych producentów Robotów. Natomiast polskiego robota pokaże firma EASY ROBOTS. 

Rozwój „Przemysłowej Wiosny” to również ogromny rozkwit DNI DRUKU 3D, które z wydarzenia organizowanego w klubie studenckim przeobraziło się w pełnowartościową, trzydniową wystawę targową. W branży druku 3D impreza w Targach Kielce jest jedną z dwóch najważniejszych wystaw w Europie.

Bogata oferta wystawców

Tegoroczny Kielecki Salon Technologii Obróbki Metali STOM, powiązany z innymi tematycznymi wystawami: CONTROL-STOM, EXPO-SURFACE, FLUID POWER, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO, TEiA oraz DNI DRUKU 3D zapowiada się okazale. Po raz pierwszy w historii cyklu partnerem technologicznym STOM-ów została firma SIAD, która, we współpracy z Targami Kielce, proponuje wystawcom możliwość zilustrowania pracy ich maszyn laserowych oraz spawalniczych w celu zwiększenia ich widoczności na targach. 

Tradycyjnie w trakcie wydarzenia będzie można zobaczyć firmy prezentujące narzędzia skrawające i oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, pojawią się producenci maszyn do obróbki blach oferujących najwyższej klasy urządzenia. Można będzie także zapoznać się z ofertą wiodących producentów maszyn do cięcia. Licznie reprezentowany będzie sektor dedykowany technologii szlifowania. W ofercie prezentowane będą również maszyny, urządzenia i akcesoria spawalnicze, nie zabraknie także przemysłowych robotów oraz technologii druku 3D. Część wystawy będzie poświęcona technologiom antykorozyjnym, a także ochronie powierzchni. Bogatą ofertę pokażą wystawcy z zakresu pneumatyki, hydrauliki, napędów, sterowań i przemysłu pomiarowego. Większość maszyn i urządzeń, tradycyjnie już prezentowana będzie w czasie pracy, co jest ogromnym atutem Kieleckich Targów. 

-->LISTY WYSTAWCÓW TARGÓW: STOM-BLECH & CUTTINGSTOM-LASERSTOM-TOOLSTOM-ROBOTICSEXPO-SURFACECONTROL-STOMFLUID POWERSPAWALNICTWODNI DRUKU 3D.

-->NOWOŚCI TARGOWE 2019

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Targów STOM na stoisku E-19.

Tradycyjnie portal Zrobotyzowany.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie (należy je pobrać i wydrukować). Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online. 

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ONLINE

Nowe kontakty biznesowe

„Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” to także szansa na pozyskanie nowych kontaktów. Bezpośrednie Spotkania Matchmakingowe B2B dla przemysłu metalowego i maszynowego to idealna okazja do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Indywidualne spotkania zostaną wstępnie przygotowane i wspomagane przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach, który jest organizatorem wydarzenia. 

-->SPOTKANIA BIZNESOWE B2B

Solidna dawka wiedzy

Targi STOM i towarzyszące wydarzenia mogą pochwalić się nie tylko wystawcami z całego świata, ale także bogatym wachlarzem wydarzeń towarzyszących, poniżej kilka z nich:

Przydatne informacje: 

-->INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

-->INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

Źródło: Targi Kielce, Zrobotyzowany.pl

POWIĄZANE
FANUC dostarczy 500 robotów do fabryki Forda w Kolonii Japońska firma FANUC, wiodący na świecie producent robotów przemysłowych, otrzymał...
Energetycznie w Kielcach - Enex 2019 W Targach Kielce w dniach 27-28 lutego br. odbędzie się jedno z największych wydarzeń bra...
Rozwój robotyzacji w polskim przemyśle Dynamiczny rozwój robotyzacji polski przemysł ma dopiero przed sobą, jednak już dz...
Robot współpracujący Omron z serii TM Omron ogłosił wprowadzenie do oferty na całym świecie rodziny robotów współ...
Manipulatory przemysłowe - podstawowe informacje Manipulatory przemysłowe służą do usprawnienia procesu podnoszenia, obracania, przenoszen...
Programowanie robotów - metody, języki i zastosowanie Roboty przemysłowe to programowalne, sterowalne maszyny, które wykonują obecnie wi...
Partnerzy