Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Przewodnik po Targach INNOFORM 2019

 

Innoform 2019 BKP i Targi w Krakowie
 

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® w trakcie trzech dni staną się miejscem spotkań, rozmów, nowych transakcji, a także okazją do zapoznania się z nowoczesnymi technologiami w branży narzędziowo-przetwórczej.

Organizowane przez Bydgoski Klaster Przemysłowy i Targi w Krakowie Targi INNOFORM® odbędą się po raz trzeci w sercu polskiej Doliny Narzędziowej. Wystawa w dniach 12-14 marca br. zgromadzi 300 renomowanych producentów i dystrybutorów tego sektora. W czasie imprezy zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i innowacyjne technologi, premiery produktowe oraz szeroka oferta usług, odbędą się także pokazy techniczne na stoiskach wystawców.

-->LISTA WYSTAWCÓW 

-->NOWOŚCI TARGOWE

Portal Zrobotyzowany.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie (należy je pobrać i wydrukować). Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online lub podczas targów w Punkcie Rejestracji Gości.

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ONLINE


Targi mogą pochwalić się nie tylko wystawcami z całego świata, ale także doskonale skomponowany programem konferencji dla branży narzędziowo - przetwórczej. Dla uczestników przygotowane zostały m.in. dwie eksperckie konferencje, których organizatorem jest Bydgoski Klaster Przemysłowy. Pierwszego dnia wystawy, czyli 12 marca br. odbędzie się konferencja poświęcona ciekawiej tematyce związanej z Przemysłem 4.0 - Automatyzacja w branży narzędziowo-przetwórczej w dobie Przemysłu 4.0. Drugiego dnia będzie miało miejsce spotkanie Techniki Przyrostowe w przemyśle narzędziowo-przetwórczym. 

-->PROGRAM TOWARZYSZĄCY

Targi INNOFORM® będą również przestrzenią do biznesowych rozmów oraz finalizacji transakcji za sprawą specjalnie przygotowanej Strefie Usług Przemysłowych. Strefa  skierowana jest do firm podwykonawczych, chcących pozyskać nowe zlecenia. 

-->STREFA USŁUG PRZEMYSŁOWYCH

Targi branżowe to kompleksowy przegląd ofert oraz najnowszych trendów, cenne kontakty i nowi klienci. Warto jednak podkreślić, że to również idealna okazja do nawiązania relacji pracodawców z potencjalnymi pracownikami i odwrotnie. Jeśli więc chcą Państwo wykorzystać szansę na znalezienie pracownika lub wymarzonej pracy zachęcamy do wzięcia udziału w Strefie Kariery. 

-->STREFA KARIERY

W ramach trzeciej edycji Targów odbędzie się również Giełda Kooperacyjna B2B. Spotkania kooperacyjne będą miały miejsce 13 marca 2019 r. na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Udział w Giełdzie Kooperacyjnej B2B jest bezpłatny. Rejestracja na spotkania B2B jest obowiązkowa, zapisy trwają do dnia 8 marca br. Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Bydgoski Klaster Przemysłowy, Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zapraszają producentów, dystrybutorów oraz specjalistów sektora wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej B2B.

-->ZAREJESTRUJ FIRMĘ NA SPOTKANIA B2B

Przydatne informacje: 

-->INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

-->INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW
Więcej o Targach INNOFORM® 2019 na Zrobotyzowany.pl

 

Źródło: Targi w Krakowie, Zrobotyzowany.pl

Dodano 25.02.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy