Szukaj w działach:

Innowacje w automotive na APS 2020

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU
 

Interesujące wykłady, case study, prezentacje narzędzi i usług oraz konsultacje techniczne - to wszystko czeka na uczestników zamkniętego spotkania branżowego specjalistów polskiego sektora motoryzacyjnego - Automotive Production Support 2020.

Zbliżająca się 5. edycja Automotive Production Support, która odbędzie się we Wrocławiu 23 kwietnia, zostanie rozszerzona o dodatkowy, symultaniczny nurt tematyczny poświęcony w całości utrzymaniu ruchu, oprzyrządowaniu produkcyjnemu oraz procesom obróbki plastycznej metalu w branży motoryzacyjnej - Automotive Maintenance Support.

Spotkanie skierowane jest do osób zarządzających kluczowymi obszarami w firmach produkcyjnych branży. Jego współorganizatorami są dostawcy technologii wspierających pracę menadżerów produkcji, utrzymania ruchu, kontroli jakości oraz działów technicznych. Głównym założeniem wydarzenia jest zaprezentowanie polskiego rynku automotive, jako rynku innowacyjnego, pokazanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jako instrumentów, które znajdują się w zasięgu ręki.

Wśród prelegentów znajdą się doświadczeni praktycy związani z procesami, a także dostawcy narzędzi wspierających. Tematyka spotkania skupiać będzie się na:

  • utrzymaniu ruchu w procesach obróbki plastycznej,
  • maszynach do obróbki plastycznej metalu,
  • efektywności nowoczesnej tłoczni,
  • analizie cyklu przygotowania narzędzi oraz ich utrzymaniem technicznym w trakcie cyklu produkcyjnego,
  • narzędziach i procesach wspierających,
  • Predictive Maintenance, Smart Maintenance.

Jak co roku organizatorzy dadzą uczestnikom możliwość zapoznania się z nowościami technologicznymi, jak również zapewnią wsparcie specjalistów w zakresie ich wdrożenia.

-->ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ


Więcej o Automotive Production Support na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Automotive Production Support

POWIĄZANE
Wszystko o ITM Polska 2019 Targi ITM Polska Innowacje-Technologie-Maszyny, które odbędą się w Poznaniu w dnia...
Zrównoważony rozwój dzięki regeneracji części Dzięki modernizacji w ramach programu regeneracji produktów firmy Bosch Rexroth uż...
System wspomagający podawanie drutu spawalniczego W przypadku większych instalacji, gdzie robot spawalniczy porusza się wzdłuż toru lub gdy...
3 trendy dla fabryk przyszłości Fabryki przyszłości są już dostępne dla wielu polskich firm. Jednak różne przedsię...
Weź udział w Szkoleniu SUR online Dołącz do uczestników pierwszej edycji Szkolenia SUR online i wkrocz pewnie w nowe...
Wszystko o STOM i STOM–ROBOTICS 2022 Pandemia wymusiła na Targach Kielce dwukrotne przeniesienie „Przemysłowej Wiosny ST...
Partnerzy