Szukaj w działach:

Firma norelem poszerza asortymen

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Firma norelem rozszerza asortyment o 30 000 nowych komponentów standardowych.


Firma norelem, globalny producent i dostawca standardowych komponentów do maszyn i instalacji automatyki, zwiększa liczbę oferowanych części o ponad 40%. Ten wyjątkowy w branży wzrost oznacza, że obecnie asortyment norelem obejmuje ponad 100 000 wysokiej jakości produktów dla inżynierów-projektantów i techników.

Od ponad 65 lat firma norelem zaopatruje sektor budowy maszyn i jest dobrze przygotowana do zaspokajania potrzeb swoich klientów, wprowadzając co miesiąc na rynek nowe produkty, które zapewniają użytkownikom dostęp do właściwych części w odpowiednim czasie.

 


Marcus Schneck, dyrektor generalny firmy norelem, podkreśla: „To dla nas bardzo ekscytujący czas, ponieważ staliśmy się jednym z pierwszych producentów i dostawców oferującym ponad 100 000 produktów dostępnych prosto z magazynu. Cieszę się, że jestem świadkiem tej ekspansji firmy, ponieważ jeszcze z większym zaangażowaniem będziemy zapewniać klientom możliwości znalezienia odpowiednich części do ich projektów."

 

Od czujników i zacisków po trzpienie, dźwignie i przyrządy pomiarowe – cały asortyment standardowych części firmy norelem można zamówić w sklepie internetowym z gwarancją szybkiego i niezawodnego czasu dostawy. Za pomocą portalu klienci mogą również uzyskać dostęp do obszernych danych CAD firmy norelem, co zapewnia sprawne projektowanie i znaczną oszczędność czasu przy określaniu specyfikacji produktów. Ponadto norelem posiada 12 stacjonarnych lokalizacji na całym świecie, dzięki czemu klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanego zespołu firmy.

 


M. Schneck kontynuuje: „Dzięki dziesięcioleciom doświadczenia w branży budowy maszyn wiemy jak jeszcze bardziej rozwinąć zakres działań jako producent i dostawca. Oprócz szerokiego portfolio stanów magazynowych i szybkich terminów dostaw dbamy również o przyszłość branży i inwestujemy dużo czasu, zapewniając klientom wsparcie, którego potrzebują."

 

Jeden z przykładów zaangażowania firmy w kształtowanie przyszłości inżynierii stanowi inicjatywa AKADEMIA norelem, która zapewnia dostęp do wiedzy eksperckiej z zakresu inżynierii, projektowania i produkcji. Dzięki temu studenci i profesjonaliści mogą znaleźć szereg zasobów online, artykułów technicznych i seminariów internetowych, a także zarezerwować pokaz ShowTruck’a AKADEMII, który podróżując po Europie, zapewnia więcej nauki praktycznej.

Podczas targów Warwas Industry Automatica w dniach 14–16 maja będzie można zobaczyć więcej nowych produktów norelem oraz porozmawiać z ekspertami firmy.

Na stronie norelem można zapoznać się z pełnym katalogiem produktów.

 

Źródło: norelem

 

NORELEM SP. Z O.O.
Myśliborska 22
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 572895704
POWIĄZANE
Wszystko o Warsaw Industry Week 2019 Tej jesieni szeroki zakres salonów tematycznych 4. edycji Międzynarodowych Targ&oa...
Kalendarz Konferencji Technicznych 2022 Maksymalizacja efektów, zapewnienie produktów wysokiej jakości, rozwiązania...
TOOLEX 2024 Grupa PTWP zaprasza na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obró...
Dołącz do debaty o rozwoju polskiej gospodarki VIII Polski Kongres Przedsiębiorczości to jedno z największych mobilnych wydarzeń gospoda...
E-trendy w logistyce na Modernlog 2020 Według raportu Statista Digital Market Outlook, Polska zajmuje 13. miejsce wśród n...
Kolumna sygnalizacyjna CO2 Traffic Light firmy Werma Kolumna sygnalizacyjna CO2 Traffic Light firmy Werma to kolumna z serii KombiSIGN 72, wypo...
Partnerzy