Szukaj w działach:

ECO2 - wytrzymałe motoreduktory bez powłoki lakierniczej

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Dzięki innowacyjnej ofercie produktów i nowym motoreduktorom w wersji ECO2, SEW-EURODRIVE po raz kolejny wyznacza standardy w branży i podkreśla zaangażowanie w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz ochronę środowiska.


Celem wprowadzenia do sprzedaży motoreduktorów bez powłoki lakierniczej jest bezpośrednia odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty przyjazne dla środowiska. Decydujące znaczenie ma w tym przypadku uwzględnienie ogólnej równowagi środowiskowej i odpowiedzialnego wykorzystania surowców.

Od wielu lat SEW-EURODRIVE oferuje małe napędy bez powłoki lakierniczej, które w dużej mierze wykonane są z aluminium i które sprawdziły się w niewymagających warunkach otoczenia. Wraz z wprowadzeniem nowych modeli silników i poszerzeniem portfolio dużych przekładni, zakres produktów w wersji ECO2 może być teraz znacznie rozszerzony.

Nowe motoreduktory w wersji ECO2, czyli bez powłoki lakierniczej, wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Nazwa ECO2 wskazuje na dwie główne zalety: ECOlogiczny i ECOnomiczny. Oznacza to, że motoreduktory zapewniają dodatkowe korzyści dla Klienta zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne: chronią środowisko oraz  oferowane są w niższej cenie.

Rezygnując z energochłonnego procesu malowania i rezygnując w ten sposób z materiałów, takich jak farba i rozpuszczalniki, napędy ECO2 marki SEW-EURODRIVE w znacznym stopniu przyczyniają się do poprawy równowagi środowiskowej. Ponadto niepowlekane komponenty ułatwiają ponowne użycie i efektywny recykling na koniec cyklu życia.

Rozszerzając ofertę napędów bez powłoki lakierniczej w wykonaniu ECO2, SEW-EURODRIVE podkreśla swoją wiodącą pozycję w branży i wkład w budowanie zrównoważonej przyszłości.

Jako Klient SEW-EURODRIVE możesz oczekiwać innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają zarówno korzyści ekologiczne, jak i ekonomiczne.

Więcej informacji na temat napędów można znaleźć na odpowiednich stronach produktów.

--> Skontaktuj się z ekspertami SEW-EURODRIVE

 

Źródło: SEW-EURODRIVESEW-EURODRIVE Polska
Techniczna 5
92-518 Łódź
+48 42 270 90 00
POWIĄZANE
Logistyka 4.0 na Modernlog 2020 4. edycja targów Modernlog upłynie pod hasłem Logistyka 4.0. U podstaw najnowszych...
TOOLEX 2023 Grupa PTWP zaprasza na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi...
System Pojazdów Autonomicznych AGV LEAN CART 19.1 Transportowe wózki magazynowe to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia w...
Big data w przemyśle Aby koncepcja Przemysłu 4.0 mogła być realizowana, a nowoczesne metody i inteligentne nar...
Człowiek vs Robot na wydarzeniu Polskiej Wystawy Gospodarczej Kancelaria Prezydenta RP w ramach trwającego Projektu Polska Wystawa Gospodarcza zapowied...
Warsaw Industry Week 2023 Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week odbędą si...
Partnerzy