Szukaj w działach:

Wszystko o Targach TOOLEX 2022

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Zbliżająca się edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX to kompleksowa prezentacja trendów, rynkowych nowości i technologii, zgodnych z koncepcją przemysłu 4.0. TOOLEX to również spotkania biznesowe decydentów w ramach licznych konferencji, warsztatów i pokazów. 

14. edycja Targów TOOLEX zaplanowana na 4-6 października 2022 r. po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. TOOLEX to jedna z największych w Polsce imprez targowych, poświęcona głównie branży obrabiarek oraz narzędziowej. Zakres branżowy uzupełni oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali, prezentowanych w czasie Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpow ramach których odbędzie się Środowiskowe Seminarium Tribologów na temat tribologii w transporcie kolejowym.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 4-6 października br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, zaprezentuje się ponad 100 wystawców oferujących najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. Wielu wystawców zaprezentuje maszyny i rozwiązania technologiczne, których głównym celem jest skuteczne obniżenie kosztów produkcji.

--> LISTA WYSTAWCÓW

--> E-KATALOG WYSTAWCÓW

Staleo.pl na Targach TOOLEX 2022

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Targów TOOLEX na STOISKU 68.

Tradycyjnie portal Staleo.pl jako patron medialny Targów TOOLEX ma dla Państwa Zaproszenie. Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji on-line i podaniu unikalnego kodu z Zaproszenia.

--> POBIERZ ZAPROSZENIE

--> REJESTRACJA ON-LINE

Merytoryczna strona Targów TOOLEX 2022

--> AGENDA TARGÓW TOOLEX 2022

Integralną częścią targów TOOLEX są liczne wydarzenia skierowane do przedstawicieli polskiego przemysłu i gospodarki. W dniach 4-5 października odbędzie się konferencja „Nowy Przemysł 4.0”. Podczas konferencji omawiane będą zmiany przemysłu w Polsce, w tym przełomowe i futurystyczne technologie oraz ich zastosowanie. Jej uczestnicy porozmawiają m.in. o tym, jak pokonywać bariery wykorzystywania technologii Przemysłu 4.0 w polskiej gospodarce i czy okres po pandemii, a także niestabilne obecnie otoczenie makroekonomiczne, to dobry czas na przyspieszenie. Zostaną również podjęte tematy czynności, które można i warto automatyzować, oraz adekwatnych dla specyfiki biznesu, elastycznych i perspektywicznych rozwiązań i wyposażania załogi w nowe kompetencje. Forma konferencji będzie nowoczesna i urozmaicona - organizatorzy zapewnią uczestnikom multimedialny i bezpośredni kontakt z technologiami, twórcami i użytkownikami, zgodnie z hasłem: „Zobacz i przetestuj - jak technologie Przemysłu 4.0 działają w praktyce”.

--> NOWY PRZEMYSŁ 4.0

W ramach konferencji rozstrzygnięty zostanie konkurs THE BEST OF INDUSTRY 4.0, w dwóch kategoriach: pierwsza - zakład produkcyjny, czyli gdzie najlepiej realizowane są w praktyce „fabryki przyszłości”, implementujące technologie Przemysłu 4.0 oraz druga - wprowadzenie użytkowników na nowy, wyższy poziom innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Wręczenie nagród, przyznanych przez eksperckie jury składające się z przedstawicieli najnowocześniejszych europejskich firm, odbędzie się podczas wieczornej gali 4 października.

--> THE BEST OF INDUSTRY 4.0

5 października organizatorzy zapraszają także na konferencję „Tech and Job” podejmującą problematykę polskiego rynku pracy inżynierów i specjalistów. W jej ramach zostaną poruszone tematy dotyczące aktualnych problemów branży m.in.: migracji inżynierów, zagranicznych specjalistów, najbardziej poszukiwanych specjalności inżynierskich oraz tego, jak wykształcić inżyniera przyszłości.

--> TECH AND JOB

Dopełnieniem programu merytorycznego 5 października będą Warsztaty Automatyzacja w Kontroli Produkcji dotyczące skanowania 3D i automatyzacji tego procesu, organizowane przez firmę Lenso. 

--> WARSZTATY LENSO


Przydatne informacje

--> PLAN TARGÓW TOOLEX 2022

--> INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH TOOLEX


Źródło: Grupa PTWP, Zrobotyzowany.pl

POWIĄZANE
ITM Industry Europe 2022 - targi pełne innowacji Energia biznesowych spotkań „face to face” powróciła na Międzynarodowe...
Precyzyjne przekładnie planetarne firmy Stӧber w rozmiarze XL Wraz z czwartą generacją przekładni serii PH firma Stӧber prezentuje niezwykle precyzyjne...
Innowacje w automotive na APS 2020 Interesujące wykłady, case study, prezentacje narzędzi i usług oraz konsultacje techniczn...
Zautomatyzowane rozwiązania do spawania laserowego baterii Od wielu lat RMA jest wiodącym dostawcą innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań dla przem...
Przemysł i nauka na INTARG 2019 Targi INTARG® to wydarzenie łączące kręgi, dla których kluczowym celem jest ro...
Innowacyjne rozwiązania Stäubli dla przemysłu Na Warsaw Industry Week 2018 targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych, firma Stä...
Partnerzy