Szukaj w działach:

Sprawdzona wiedza na II Konferencji e-ANTYCOVID EXPO

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Chociaż pandemia trwała prawie rok, zapotrzebowanie na skuteczne urządzenia oraz środki chroniące pracowników i klientów przed zakażeniem SARS-Cov2 pozostaje wysokie. Okazuje się, że oferta polskich przedsiębiorców w tym zakresie rozwija się bardzo szybko, a przede wszystkim jest innowacyjna. Wychodząc naprzeciw wciąż aktualnym potrzebom, firma Targi w Krakowie zaprasza na drugą edycję Konferencji e-ANTYCOVID EXPO, która będzie kontynuacją pierwszych w Polce Targów Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne. Wydarzenie odbędzie się w formule online w dniu 25 lutego 2021. Zainteresowanie pierwszą konferencją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W związku z tym, iż intensywnie przygotowujemy się do targów stacjonarnych, myśleliśmy że poprzestaniemy na jednej edycji. Ilość zapytań ze strony wystawców oraz uczestników była jednak tak duża, że postanowiliśmy kontynuować spotkania. Wierzymy, że wszystkie prezentowane podczas webinarów rozwiązania przyczynią się do dalszego ograniczenia zakażeń w firmach i zakładach. - podkreśla Beata Snopkiewicz, Kierownik Zespołu ANTYCOVID EXPO.


Wiedza na wagę złota

Wiedza z zakresu BHP jeszcze nigdy nie była tak pożądana. Na rynku dostępnych jest wiele środków do dezynfekcji, artykułów bezpieczeństwa osobistego i technologii oczyszczania. Jednak, czy wszystkie są tak samo skuteczne i znajdują zastosowanie w każdym miejscu? Konferencja e-ANTYCOVID EXPO ma na celu przybliżyć sprawdzone rozwiązania, które z powodzeniem stosowane są m.in. w fabrykach, zakładach pracy, szpitalach, sklepach, biurach, szkołach oraz urzędach. Wydarzenie z pewnością docenią osoby ceniące czas i niemogące poświęcić wielu godzin na przeszukiwanie setek ofert dostępnych na rynku.

Obowiązuje wspólna rejestracja na całą Konferencję. Można również dołączyć do niej w dowolnym, interesującym momencie.

--> REJESTRACJA ONLINE

Rozwiązania testowane m.in. w szpitalach

Konferencja rozpocznie się od spotkania z Łukaszem Kołaszewskim, Dyrektorem Działu R&D MILOO-ELECTRONICS Sp. z o.o. oraz Bartoszem Mazurkiem, Head of Marketing DepartmentMILOO-ELECTRONICS Sp. z o.o., którzy przedstawią temat STERYLIS - polską technologię, której skuteczność w niszczeniu koronawirusa potwierdzono na oddziałach covidowych szpitali. Uczestnicy wysłuchają prezentacji o innowacyjnych, zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce urządzeniach dezynfekujących powietrze w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.


To jedyne tego typu rozwiązanie na świecie, którego skuteczność w niszczeniu koronawirusa SARS-CoV-2 potwierdzili naukowcy. Badanie przeprowadził zespół Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na oddziałach covidowych szpitali w Krakowie i Bochni. - z dumą podkreślają przedstawiciele firmy.


Rozwiązania testowane m.in. w sklepach i restauracjach

Piotr Nurek i Monika Śmietanka z firmy Venture Industries opowiedzą o szerokim zastosowaniu hybrydowego oczyszczacza do dekontaminacji powietrza - Lautus. Urządzenie przeznaczone jest do filtracji powietrza z cząstek drobnoustrojów, grzybów, bakterii i wirusów. Doskonale sprawdza się w przestrzeniach zamkniętych, takich jak np.: recepcje, sklepy, apteki, biura, biblioteki, restauracje, a także w przestrzeniach przemysłowych, jak warsztaty mechaniczne.

Rozwiązania testowane m.in. w zakładach pracy

W samo południe odbędzie się spotkanie z Wojciechem Pomagierem, Managerem ds. Rozwoju Produktu Dora Metal, który omówi zalety komory dezynfekującej. Służy ona do dezynfekcji odzieży, obuwia oraz sprzętu w kilkanaście minut po wykonanych pracach. Zastosowany ozon skutecznie i bezpiecznie niszczy bakterie, wirusy, drobnoustroje, pleśnie i grzyby. Urządzenie doskonale sprawdza się w zakładach pracy. 

Rozwiązania testowane m.in. w centrach handlowych

Łukasz Wójcik, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w firmie Lotar1 sp.j. opowie o innowacyjnym urządzeniu do dezynfekcji zakupów, które coraz częściej wykorzystywane jest np. w galeriach handlowych. Podczas prezentacji dowiemy się m.in. o systemach bezpieczeństwa wykorzystywanych w produkcie oraz o skuteczności dezynfekcji promieniami UVC.

Rozwiązania testowane m.in. w magazynach

Filip Łopatecki z firmy Egerton omówi temat Zamgławianie jako profesjonalna metoda dezynfekcji. Podczas wystąpienia ekspert udzieli odpowiedzi na pytania - czym różni się zamgławianie od innych metod dezynfekcji oraz czym najlepiej zamgławiać? 

--> PROGRAM KONFERENCJI

Nowe kontakty, nowe możliwości

Kontakty są podstawą w biznesie, dlatego organizatorzy zachęcają do udziału w networkingu po każdej z prezentacji. Będzie to doskonały moment na wymianę informacji, zadanie nurtujących pytań i nawiązania nowych relacji. Ponadto zespół Targów ANTYCOVID-EXPO przygotował wirtualną platformę prezentacji i usług. Ma ona charakter e-katalogu firm, który umożliwia szybki kontakt z danym producentem lub dystrybutorem. Na bieżąco dodawane są nowe wizytówki firm oferujących rozwiązania wspomagające walkę z pandemią. Przegląd zamieszczonych informacji będzie dużym ułatwieniem m.in. dla specjalistów BHP, właścicieli przedsiębiorstw oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pracowników. Pozwoli dokonać właściwego wyboru i zaoszczędzić czas. 


Cieszymy się, że już niebawem ponownie będziemy mogli dzielić się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. II Konferencja e-ANTYCOVID EXPO z pewnością przyniesie odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. W wydarzeniu wezmą udział eksperci, którzy każdego dnia pracują nad skutecznym wdrażaniem najlepszych na rynku rozwiązań. Z niecierpliwością czekamy na odmrożenie branży, za nim się to jednak stanie, raz jeszcze spotkajmy się online, aby porozmawiać na temat jednego z najważniejszych tematów - bezpieczeństwa. Do zobaczenia już 25 lutego. - zaprasza Beata Snopkiewicz

 

Źródło: Targi w Krakowie
Redaktor: MRR

POWIĄZANE
Wszystko o AUTOMATICON 2023 27. edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON odbędz...
Roboty i maszyny w akcji Roboty i maszyny w akcji, przykłady wdrożeń, praktyczne wskazówki dotyczące techno...
Odwiedź Targi INNOFORM bezpłatnie Targi INNOFORM® organizowane przez Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie ...
Webinaria FAULHABER - wiedza siłą napędową Grupa FAULHABER może poszczycić się największą gamą napędów miniaturowych i mikron...
Automatyzacja procesów dużym potencjałem rozwoju Wprowadzenie robotyki do ustalonego procesu może wydawać się skomplikowane i kosztowne. Je...
Przemysł targowy w czasie epidemii Sytuacja związana z epidemią koronawirusa w mniejszym lub większym stopniu dotyka prawie ...
Partnerzy