Szukaj w działach:

Piąte Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU
 

Piąta edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu - RSC 2020 zostanie zorganizowana wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020. Jest to wynikiem nawiązania współpracy partnerskiej RENEX Group z PTAK Warsaw Expo.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu - Renex Soldering Championship to coroczne wydarzenie branżowe, które uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych oraz wpisało się na stałe do kalendarza wydarzeń branży elektronicznej.

Organizatorem imprezy od samego początku jej istnienia, jest RENEX Group - jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej, która w tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo – jedną z najprężniej działających polskich spółek wyspecjalizowanych w organizacji wydarzeń targowych.

Jak informują organizatorzy - dzięki nawiązaniu tej współpracy - dla uczestników - zarówno zawodników, jak i widzów - oznacza to, że w jednym miejscu będzie jeszcze więcej emocji i atrakcji.

Zawodnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach:

  1. Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu - gdzie uczestnikami będą uczniowie i studenci szkół technicznych;
  2. Mistrz Polski w Lutowaniu, - gdzie rywalizować będą przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego. 

Na zwycięzców Mistrzostw czekają cenne nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń, narzędzi i sprzętu dla elektroników oraz nagrody pieniężne.

Laureaci tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu Grupa RENEX, sponsor i organizator reprezentacji Polski, zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata. W tej formule Mistrz Polski z 2017 roku - Pan Grzegorz Szymańczuk uzyskał tytuł Mistrza Europy.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC 2020 wkrótce pokażą nam, która firma może być dumna z Mistrza Polski w Lutowaniu oraz być może przyszłego Mistrza Europy czy Świata.

Organizatorzy poinformują o rejestracji i kolejnych planowanych atrakcjach w ramach wydarzenia na stronie zawodów www.rsc.zone oraz w mediach społecznościowych.

Więcej informacji dostępna tutaj: www.rsc.zone

 
Źródło: Grupa RENEX

RENEX
Al. Kazimierza Wielkiego 6E
87-800 Włocławek
+48 54 231 10 05
POWIĄZANE
Dołącz do II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej Choć do II edycji Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej zostało jeszcze sporo cza...
OMRON i OnRobot połączyły siły Firma OMRON Industrial Automation Europe zawarła nową umowę dystrybucyjną z OnRobot, duńs...
Dołącz do forum technik CT oraz skanowania 3D Firma ITA serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym, 2-dniowym Forum technik CT oraz sk...
System wspomagający podawanie drutu spawalniczego W przypadku większych instalacji, gdzie robot spawalniczy porusza się wzdłuż toru lub gdy...
Yamaha przystąpiła do 3D MID Research Association Yamaha Motor Europe SMT dołączyła do niemieckiego Stowarzyszenia Forschungsvereinigung 3D...
Roboty i maszyny w akcji Roboty i maszyny w akcji, przykłady wdrożeń, praktyczne wskazówki dotyczące techno...
Partnerzy