Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Miejsce inspiracji, innowacji i nowych pomysłów

 

KOMPOZYT-EXPO wyroby kompozytowe
Fot.: Targi w Krakowie 

Wzorem roku ubiegłego IX Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii  i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® odbędą się w październiku w EXPO Kraków.

Czym zaskoczy tegoroczna edycja, odbywająca się w terminie 16-17 października 2018 r.? Nieustanna obserwacja światowych trendów i potrzeb uczestników targów pozwala Organizatorom poszerzać formułę wystawy. W wyniku tych działań w tym roku pojawi się m.in. rozszerzony profil Wystawców, a także nowa Strefa LAB-CONTROL. 

Nowości KOMPOZYT-EXPO® 

KOMPOZYT-EXPO® to nie tylko targi, w trakcie których nawiązuje się relacje biznesowe, wymienia doświadczeniem i wiedzą, ale także miejsce innowacji, inspiracji oraz śmiałych pomysłów. Gdzie indziej, jak nie na targach w krótkim czasie można dotrzeć do szerokiego, międzynarodowego grona odbiorców i pokazać rewolucyjne rozwiązania technologiczne oraz innowacyjne produkty. W czasie tegorocznej edycji Organizatorzy – oprócz tradycyjnych punktów programu – przygotowali kilka nowości. Jedną z nich jest Strefa LAB-CONTROL, w której przedstawią się m.in. producenci i dystrybutorzy akcesoriów laboratoryjnych, aparatury do badań własności kompozytów oraz sprzętu kontrolno-pomiarowego. Po raz pierwszy podczas Targów KOMPOZYT-EXPO® w roli kraju partnerskiego wystąpią Niemcy, które od lat przeważają wśród głównych kooperantów handlowych Polski i są wiodącym w Europie rynkiem producentów materiałów kompozytowych. 

Ekspansja na nowe regiony przyniosła błyskawiczne rezultaty. Nieco ponad 7 miesięcy przed inauguracją targów 1/3 powierzchni wystawienniczej jest już zajęta. Na takie wyniki wpłynął między innymi bogaty zakres tematyczny wystawy (od surowców, przez półprodukty i produkty kompozytowe, maszyny, urządzenia, po usługi obróbki oraz przetwarzania materiałów kompozytowych), a także wysokiej klasy eksperci tworzący Radę Programową targów, która czuwa nad nieustannym rozwojem imprezy. Ten obraz dopełniają Wystawcy z całego świata, jak również wyselekcjonowane grono branżowych Zwiedzających. 


Więcej o KOMOZYT-EXPO na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi w Krakowie

Dodano 12.03.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy