Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

FAULHABER Webinaria – Driven by knowledge

FAULHABER Webinaria – Driven by knowledge


Po udanym początku styczniowych webinariów FAULHABER, firma kontynuuje je również w miesiącu lutym.


Tym razem firma zajmie się tematem "Motion Control", czyli łatwymi w użyciu jednoosiowymi kontrolerami ruchu i położenia, dostosowanymi do sterowania napędami FAULHABER DC, BLDC, silnikami liniowymi oraz aplikacją, która służy do ich programowania. Ekspert był m.in. odpowiedzialny za rozwój generacji V3.0 kontrolerów FAULHABER. Upewnij się, że tego nie przegapisz!

Webinarium "Motion Control & Speed Control"
Podczas webinarium zostanie przedstawiona krok po kroku typowa konfiguracja systemu FAULHABER MotionControl (MC V2.5 / MC V3.0) z wykorzystaniem oprogramowania Motion Manager oraz dodatkowe informacje na temat opcji regulacji i doboru komponentów. Jest to wyjątkowa okazja, aby zadać pytania najlepszym ekspertom.

Najbliższy termin (spotkanie w języku angielskim): 23. luty 2021, 09.00 - 10.00 CET / East
Register now

Najbliższy termin (spotkanie w języku angielskim): 23. luty 2021, 15.00 - 16.00 CET / West
Register now

Dr. Ing. Andreas Wagener
Dr inż. Andreas Wagener uzyskał tytuł inżyniera ze specjalizacją napędy elektryczne na Uniwersytecie w Erlangen oraz tytuł doktora (Dr.-Ing.) na Uniwersytecie w Ulm, pracując nad hybrydowymi układami napędowymi. Jako lider grupy zajmującej się architekturą oprogramowania firmware wspierającego aplikację MotionControl, był odpowiedzialny za rozwój generacji MC V3.0 FAULHABER.

Webinaria Faulhaber odbywaję się w języku angielskim oraz niemieckim. Przeczytaj więcej o webinariach Faulhaber https://www.faulhaber.com/en/news-events/events/webinars/


Źródło: FAULHABER

Dodano 18.02.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy