Szukaj w działach:

Odwiedź Targi SyMas, Maintenance i Fastener Poland

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

18-19 października 2023 r. w EXPO Kraków odbędą się Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®, Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® oraz Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE. 


Targom, które zgromadzą łącznie 290 wystawców, towarzyszyć będzie bogaty program merytoryczny, w którym aż 37 ekspertów poruszy najbardziej aktualne tematy m.in. wyzwania firm produkcyjnych i przemysłowych w dobie pokoleń Z i Alfa czy kwestię granicznego podatku węglowego.

Udział w imprezach jest doskonałą okazją do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów w branży przemysłowej i pozyskania najnowszych informacji z dziedzin, które często przenikają się wzajemnie.

Jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych

Targi FASTENER POLAND® to jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. 

W EXPO Kraków swoją ofertę zaprezentuje ponad 150 firm z 15 krajów, które przedstawią najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe, łączniki budowlane, zaawansowane systemy montażu i instalacji, a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

Targi odwiedzą kupcy z branż wykorzystujących elementy złączne do produkcji swoich wyrobów. W tegorocznej kampanii promocyjnej organizatorzy skupiają się przede wszystkim na branżach o największym potencjale, z największym zapotrzebowaniem na wszelkiego rodzaju łączniki i mocowania takich jak: fotowoltaika, motoryzacja, lotnictwo czy przemysł medyczny. 

Dopełnieniem wydarzenia będzie konferencja „Ekologia i ekonomia w branży elementów złącznych – wyzwania i szanse”, podczas której zostaną poruszone takie tematy jak: zielona rewolucja, cło węglowe i jego wpływ na konkurencję między produktami unijnymi a importowanymi, przegląd najważniejszych ulg podatkowych dla branży elementów złącznych, rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa oraz dekarbonizacja w modelu ESCO w zakładzie produkcyjnym z branży automotive. Prelegenci z różnych dziedzin przekażą cenne informacje, które będą miały istotne znaczenie dla przemysłu elementów złącznych.

Targi SYMAS® i MAINTENANCE - szeroka oferta wystawców, bogaty program merytoryczny i pokazy na stoiskach

Targi SYMAS® i MAINTENANCE od 14 lat są jednym z najważniejszych spotkań branży przemysłowej w Polsce. To jedyne targi w Polsce, na których wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z obróbką, magazynowaniem i transportem materiałów sypkich i masowych oraz utrzymaniem ruchu, planowaniem i optymalizacją produkcji. Impreza jest już na stałe wpisana w kalendarze wielu film, ale stale rośnie też liczba nowych wystawców, co jest świetną wizytówką targów! W tym roku na liście wystawców SYMAS® i MAINTENANCE znalazło się 140 firm, a 32 ekspertów podzieli się swoją wiedzą podczas warsztatów eksperckich i konferencji Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu!

Wystawcy przygotowali wiele nowości, praktyczne pokazy oraz workshopy! Będzie bardzo merytorycznie, wystawcy podzielą się praktycznymi case studies i wskazówkami, a o jeszcze więcej adrenaliny zadba firma Masters of Altitude, która zaprezentuje pokazy ratownictwa alpinistycznego. Pokazy dla gości na swoim stoisku przygotowała także firma SEW-EURODRIVE.

Program targów jest bardzo zróżnicowany. Uczestnicy będą rozmawiać zarówno o kompetencjach pracowników w przemyśle 4.0 i wyzwaniach jakie stoją przed firmami w dobie pracowników Z i Alfa, ale nie zabraknie również tematów związanych z diagnostyką, naprawą, wdrożeniami CMMS czy odkurzaczami przemysłowymi.

Praktycy utrzymania ruchu spotkają się już po raz 10. podczas konferencji Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu! Uczestnicy poprzednich edycji doceniają przede wszystkim możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w codziennej pracy. W tym roku tematami przewodnimi są cyberbezpieczeństwo, zmiany w dyrektywie maszynowej oraz redukcja kosztów mediów.

Bilety wciąż są dostępne na stronie: www.symas.krakow.pl.

Sprawdź szczegółowy program i odbierz bilet online

Program targów jest bardzo rozbudowany, dlatego zwiedzający mają szansę poznać nie tylko najnowsze produkty na stoiskach wystawców, ale też posłuchać o nadchodzących zmianach podczas wystąpień na scenie, otrzymać praktyczne wskazówki i nawiązać cenne kontakty. Warto sprawdzić wcześniej harmonogramy wydarzeń i zaplanować swój udział!

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się online. Jeden bilet uprawnia do zwiedzania zarówno Targów FASTENER POLAND® jak i SYMAS® oraz MAINTENANCE.

 --> WEŹ UDZIAŁ W TARGACH FASTENER POLAND BEZPŁATNIE!

--> WEŹ UDZIAŁ W TARGACH SYMAS® i MAINTENANCE

 

Źródło: Targi w Krakowie

 

POWIĄZANE
Fabryka Roku 2018 - nagrody przyznane 5 grudnia br. w warszawskim hotelu Marriott przedstawiciele branży produkcyjnej w Polsce ...
Nowoczesne systemy obsługi klienta AI to ważny termin dla wszystkich rozwijających się przedsiębiorstw, które nie zam...
Przemysłowe rewolucje na ITM Industry Europe Przemysł 4.0 to główna idea, która przyświeca od lat ekspozycji ITM Industr...
OMRON i OnRobot połączyły siły Firma OMRON Industrial Automation Europe zawarła nową umowę dystrybucyjną z OnRobot, duńs...
Potencjał polskiej nauki na PSBI EXPO 2022 W dniach 18-19 maja 2022 roku odbędzie się pierwsze w Polsce tego rodzaju wydarzenie pt. ...
Automatyzacja THT z cenionymi partnerami technologicznymi Integracja rozwiązań dostarczanych przez znanych dostawców, pozwala na skuteczną a...
Partnerzy