Szukaj w działach:

FAULHABER Polska sp. z o.o.

Kosynierów 44/208.
41-219
Sosnowiec
woj. Śląskie
Polska
tel. +48 61 278 72 53
tel. +48 536 072 728
e-mail: info@faulhaber.pl
e-mail: krzysztof.pietrzak@faulhaber.pl
http://www.faulhaber.pl

OPIS

WE CREATE MOTION Systemy napędowe firmy FAULHABER to arcydzieło inżynierii precyzyjnej i elektromechaniki, osiągające granice technicznych możliwości. Jako pionier i lider w branży high-tech, firma ta, specjalizująca się w napędach, to jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Niemczech.

FAULHABER to wiodący dostawca w obszarze wysoce precyzyjnych miniaturowych systemów napędowych. FAULHABER oferuje najszerszy zakres miniaturowych technologii napędowych dostępnych globalnie z jednego źródła. Od wysoce wydajnych silników DC, silników BLDC  po silniki liniowe i krokowe, każdy z napędów zaprojektowano w celu uzyskania maksymalnych osiągów przy zachowaniu minimalnych wymiarów i masy. Całość oferty uzupełniają kompatybilne przekładnie, enkodery, komponenty liniowe oraz elektronika sterująca. Do głównych obszarów zastosowań należą automatyka i robotyka produkcji, przemysł kosmiczny, systemy optyczne a także technologia medyczna i laboratoryjna.

Contact person Krzysztof Pietrzak Area Sales Manager – Poland

FAULHABER Polska sp. z o.o. Ul. Kosynierów 44/208 · 41-219 Sosnowiec · Poland

FAULHABER Polska sp. z o.o. Ul. Górki 7 · 60-204 Poznań · Poland 

JĘZYKI

Polski, Angielski, Niemiecki

OFERTA

Marka FAULHABER jest uznawana na całym świecie za symbol najwyższej jakości i niezawodności w kompleksowych i wymagających obszarach zastosowań, takich jak technologia medyczna, automatyka przemysłowa, optyka precyzyjna, telekomunikacja, przemysł lotniczy i kosmiczny oraz robotyka. Od potężnego silnika DC z momentem obrotowym ciągłym 200 mNm po filigranowy mikronapęd o średnicy 1,9 mm – standardową ofertę FAULHABER można konfigurować na 25 milionów sposobów dla odpowiedniej optymalizacji w określonym zastosowaniu. Taka technologiczna baza możliwości konstrukcyjnych stanowi podstawę do wprowadzania najróżniejszych modyfikacji, umożliwiających sprostanie najbardziej wymagającym potrzebom klientów.

Partnerzy