Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Ruszyła seria podcastów – Technicznie Rzecz Biorąc

Podcast Technicznie Rzecz Biorąc


Podcast „technicznie rzecz biorąc” realizowany przez firmę Procobot ma za zadanie uświadomić społeczeństwo jak ważna w dzisiejszych czasach jest automatyzacja, robotyzacja oraz cyfryzacja. Wyjaśnienie najnowocześniejszego świata technologii w prostych słowach oraz barwnych analogiach dla każdego.

W każdym odcinku poruszane są najnowsze technologie spod szyldu Przemysłu 4.0, a zapraszani goście są żywym dowodem na to, że autonomiczne roboty mobilne , drony czy sztuczna inteligencja nie są dla dzisiejszego społeczeństwa odległe. Prowadzący podcast Łukasz Ziegler jest na co dzień koordynatorem robotów mobilnych w pionierskiej firmie ProCobot. Jest pasjonatem najnowszych technologii używanych w przemyśle, z dużym naciskiem na nowatorską robotykę mobilną oraz sztuczną inteligencję.

Linki YT: https://www.youtube.com/playlist?list=PLU7UnRz4qBfTT_qnwMfwMkRJeakDPYkyd

Spotify: https://open.spotify.com/episode/29WE0QcQD0NgiMVGU2NMQQ

Pierwszy odcinek podcastu jest poświęcony autonomicznym systemom transportu wewnątrzzakładowego. Gościem programu prowadzonego przez Łukasza Ziegler, jest prezes oraz założyciel firmy Octant, Yacine Senhadri. Drugi odcinek podcastu skupia się cobotach Universal Robots. Łukasz Ziegler rozmawia z inżynierem wsparcia technicznego z Universal Robots – Karolem Habryką między innymi na temat prędkości bezpiecznej robota, wdrożenia cobota w przedsiębiorstwie. Rozmowa skupia się na istocie cobotyki i jej znaczeniu w nowoczesnym przedsiębiorstwie.

To dopiero początek serii podcastów, które mają na celu przybliżyć obszar najnowszych technologii stosowanych w przemyśle.

Źródło: Procobot Sp. z o.o. Sp.k.

Redaktor: EG 

Dodano 07.10.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy