Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Raport Digital University - Beyond 2030

Raport Digital University - Beyond 2030


Raport „Beyond 2030” jest to zapis najciekawszych rozmów i odpowiedzi na nurtujące pytania z czterech obszarów naszego życia: biznes, społeczeństwo, praca oraz medycyna.


Organizacja Digital University zaprosiła do współpracy i podzielenia się wiedzą niezwykłych ludzi – najtęższe umysły – którzy stale pracują nad tym, by technologie rozwijały się i wspierały ludzkość. W publikacji znajdą Państwo nie tylko futurystyczne wizje, ale przede wszystkim konkretną i praktyczną wiedzę, która otwiera na zmiany, inspiruje, ale też prowokuje do zadawania kolejnych pytań. Transformacja cyfrowa dzieje się na naszych oczach i możemy wiele dzięki niej wygrać.

Lekturę Raportu Beyond 2030 polecamy wszystkim, którzy już dziś chcą zapoczątkować proces zmian w swojej organizacji, tak by stała się ona odporną na cyfrową rewolucję oraz tym, którzy chcą zacząć wprowadzać podobne zmiany od siebie. 

W raporcie znajdziemy m.in. wypowiedzi takich osób jak: Dominika Bettman - CEO Prezeska Zarządu Siemens Polska, CRISTINA DOLAN - Założycielka i dyrektor generalny InsideChains, Maciej Noga - Współzałożyciel Grupy Pracuj czy Jowita Michalska CEO Digital University, Ambasador Singularity University w Polsce.

Raport do pobrania oraz więcej informacji na stronie:  Beyond 2030


Źródło: Digital University


Dodano 08.11.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy