Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Zaproszenie na Targi ExpoBONDING 2019

 

2019 Targi Technologii Klejenia ExpoBONDING
 

W sosnowieckim Expo Silesia w terminie 20-21 listopada 2019 roku odbędzie się 3. edycja Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING.

Tradycyjnie ExpoBONDING to cykliczne miejsce spotkań, prezentacji i dyskusji dla producentów i dystrybutorów materiałów i urządzeń do klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych sektorów przemysłu. ExpoBONDING to nie tylko wystawa, ale także wydarzenia towarzyszące.

Jednocześnie z Targami ExpoBONDING odbędzie się 3. Międzynarodowe Seminarium Klejenia organizowane przez Sieć Badawczą ŁUKASIEWICZ - Instytut Spawalnictwa z Gliwic – Partnera Targów. Wydarzenie skierowane jest do osób zatrudnionych w przemyśle, które przygotowują się lub wykorzystują technologię klejenia w procesach produkcyjnych.

Wystawie towarzyszyć będzie nowość - Strefa Zrobotyzowanego Klejenia, zorganizowana w celu prezentacji możliwości wykorzystania robotów przemysłowych do optymalizacji technik montażu w tym m.in. nakładania kleju lub innych substancji w firmach produkcyjnych. Firma ASTOR została Partnerem Technologicznym Strefy Zrobotyzowanego Klejenia.

Portal Zrobotyzowany.pl ma dla Państwa Zaproszenie, które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po uprzedniej rejestracji online i okazaniu zaproszenia w punkcie rejestracji.    

--> REJESTRACJA ONLINE

--> POBIERZ ZAPROSZENIE

--> WIĘCEJ INFORMACJI


Źródło: Expo Silesia

Dodano 31.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy