Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Eksperci o bezpiecznym zakładzie przemysłowym

SAFETY 2019 Konferencja Prelekcja
 

Po raz pierwszy czasopisma „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu” i „Control Engineering Polska” - dwa wiodące magazyny poświęcone tematyce utrzymania ruchu i automatyce przemysłowej zorganizowały Konferencję SAFETY dotyczącą bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach przemysłowych.

Zagwarantowanie bezpieczeństwa pracownikom jest dziś kluczową sprawą. Szczególne znaczenie przywiązuje do tego zagadnienia Unia Europejska i poszczególne państwa członkowskie, w tym Polska. Wydarzenie odbyło się w nowoczesnej sali konferencyjnej hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum. Goście projektu SAFETA poznali kluczowe aspekty związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem w zakładach przemysłowych, a w rezultacie receptę na stworzenie bezpiecznego miejsca pracy w praktyce.

W spotkaniu wzięli udział m.in. kierownicy zakładów, kierownicy ds. produkcji oraz utrzymania ruchu, specjaliści BHP i zasobów ludzkich, jak również programiści i operatorzy maszyn i linii produkcyjnych, projektanci maszyn. W trakcie zaplanowanych przerw był czas na osobiste rozmowy z prelegentami i zwiedzanie stoisk przygotowanych przez wystawców. Istniała także możliwość nawiązania kontaktów z innymi uczestnikami Konferencji zainteresowanymi także tematem zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom zakładów przemysłowych.

Organizatorzy zapraszają na kolejną edycję Konferencji SAFETY.

Więcej na temat premierowej edycji na stronie konferencji: https://www.controlengineering.pl/pierwsza-edycja-safety-konczy-sie-wielkim-sukcesem/


Źródło: Trade Media International

Dodano 29.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy