Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowości w branży oświetleniowej i elektrotechnicznej

Targi LUMENexpo i Salon Elektrotechniki Przemysłowej
 

Odbywające się w dniach 23-24 października 2019 r. Targi LUMENexpo i Salon Elektrotechniki Przemysłowej będą miejscem wymiany poglądów na temat nowości produktowych, nowoczesnych technologii i rozwiązań technicznych.

Wystawie, która odbędzie się w dniach 23-24 października 2019 r. towarzyszyć będą profesjonalnie przygotowane konferencje, szkolenia oraz prezentacje we współpracy z cenionymi w branży instytucjami i specjalistycznymi mediami. Jedną z nich będzie:

 • Konferencja pt.: „Jakość i bezpieczeństwo sprzętu oświetleniowego i wyrobów elektrotechnicznych w aspekcie obowiązujących przepisów prawnych". Organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach, Ośrodek Badawczo - Rozwojowy RCC, Expo Silesia.

Poprzednia edycja Targów Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salonu Elektrotechniki Przemysłowej otrzymała liczne podziękowania i została doceniona za wartościowe spotkania biznesowe w Aglomeracji Śląskiej, niewątpliwie największym rynku przemysłowym w Polsce, gdzie znajdują się odbiorcy targów.

W okresie wakacyjnym zainteresowane firmy mogą skorzystać z atrakcyjnych warunków udziału w targach. 

Więcej szczegółów znajduje się na stronach: www.lumenexpo.pl oraz www.salonelektrotechniki.pl. 

 
Źródło: Expo Silesia

Dodano 04.07.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy