Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Zaproszenie na ExpoWELDING 2018

 

Odwiedź Targi ExpoWELDING 2018
 

Sosnowiecka Expo Silesia w dniach 16-18 października br. będzie miejscem prezentacji nowych technologii z zakresu spawania, cięcia, przygotowania i zabezpieczenia powierzchni. 

Stanie się tak dzięki VI edycji Targów ExpoWELDING, podczas których, jak podaje Organizator, zaprezentuje się ponad 180 Wystawców z 18 krajów, przedstawiających ofertę ponad 260 światowych marek. Tegoroczną nowością wystawy jest „Projekt Spawanie 4.0”, w ramach którego liderzy branży spawalniczej zaprezentują technologie dostosowane do koncepcji Przemysłu 4.0, uwzględniając oczywiście potrzeby współczesnego spawalnictwa.  

LISTA WYSTAWCÓW

Równolegle z targami ExpoWELDING odbędzie się 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza organizowana przez Instytut Spawalnictwa. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie „Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0”. 

Tradycyjnie portal Zrobotyzowany.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie (należy okazać je w punkcie rejestracji). Zaproszenie upoważnia do zakupu ulgowego biletu wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji on-line. 

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH


INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH


Więcej o ExpoWELDING na Zrobotyzowany.pl

 

Źródło: Expo Silesia

Dodano 08.10.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

  Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy