Szukaj w działach:

Nowoczesne systemy obsługi klienta

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

AI to ważny termin dla wszystkich rozwijających się przedsiębiorstw, które nie zamierzają zostać w tyle, a wręcz przeciwnie – chcą dyktować warunki. 

Kluczem do sukcesu jest poznanie swojego klienta, w jego obsłudze drzemie ogromny potencjał. Istotna jest także realizacja pragnień klienta, zwiększenie sprzedaży, wzrost zysków firmy, zdobycie zaufania klientów, prestiż, realizacja potrzeb sprzedażowych i komunikacyjnych. Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza do debaty o rozwoju i możliwościach nowoczesnych systemów do obsługi klienta, komunikacji i zwiększeniu sprzedaży podczas wydarzenia, które odbędzie się 25 czerwca w Warszawie - „Systemy wspierające sprzedaż i obsługę klienta (AI, CRM, CEM)”

Podczas czerwcowej konferencji uczestnicy dowiedzą się, jak sprawnie działać w obszarze obsługi klienta i jak świadomie oddziaływać na jego satysfakcję. Prelekcje w czasie spotkania poprowadzą m.in.:

  • Krystyna Jarek - Expert – Innovation Lead, Centrum Innowacji, ING Bank Śląski - „Poznaj swoich klientów korzystając z narzędzi Service Design"
  • Przemysław Tomczyk - Adiunkt, Katedra Marketingu, Akademia Leona Koźmińskiego - „Wartość zaangażowania klienta w relacje z przedsiębiorstwem. Propozycja modelu"
  • Wojciech Ogórek – Starszy Architekt - Pion Tech / Departament Architektury i Strategii IT, ING Bank Ślaski - „CRM i jego „okolice” w ING – jak to wygląda i gdzie tam jest AI?”
  • Mikołaj Winkiel - Chief Evangelist, Brand24 - „Jak obsługiwać klientów w Internecie, a przede wszystkim jak znaleźć nowych, czyli socialcrm w praktyce”
  • Jan Maria Kowalski - Dyrektor Operacyjny, Centrum IT, Bank Pekao - „Robotyzacja procesów obsługi klienta w Banku Pekao".

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy jedynie dokonać rejestracji online.

REJESTRACJA ONLINE

Więcej o wydarzeniu na Zrobotyzowany.pl 


Źródło: Polski Instytut Rozwoju Biznesu 

POWIĄZANE
Trendy z branży automotiv na TOP automotive 2023 W dniach 13-15 września 2023 r., w pięknych okolicach hotelu Binkowski w Kielcach odbyła ...
Wiele komend to wiele możliwości serwonapędów Stober PLCopen jest wiodącym światowym stowarzyszeniem niezależnych dostawców i produkt&o...
Przegląd targów branżowych 2024 Kalendarz targów branżowych na 2024 rok jest bogaty w ciekawe wydarzenia branżowe,...
Kluczowe wydarzenie sektora automotive powraca! V edycja IABM wraca, aby wreszcie, po wielu miesiącach biznesowych spotkań wirtualnych, s...
Nowa generacja robotów współpracujących ABB W portfolio ABB pojawiły się dwie nowe rodziny cobotów o zwiększonym udźwigu i upr...
Digitalizacja przedsiębiorstw nabiera tempa - raport Wdrażanie innowacji w przedsiębiorstwach przemysłowych postrzegane jest przede wszystkim ...
Partnerzy