Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Welcome to Automation

Welcome to Automation


Balluff Polska, oprócz dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, prowadzi również szeroko zakrojone działania edukacyjne, podejmowane wraz z uczelniami technicznymi, wykładowcami i studentami.

Działania firmy mają na celu szerzenie wiedzy oraz umiejętności praktycznych, wpisujących się w założenia idei Przemysłu 4.0. Oprócz współpracy z uczelniami, firma Balluff Polska współorganizuje również szkolenia dla automatyków oraz prowadzi kampanię „Welcome to Automation”, polegającą na dzieleniu się wiedzą pochodzącą od producenta rozwiązań automatyki przemysłowej, z osobami stawiającymi pierwsze kroki w zawodzie inżyniera.

Kampania dostępna jest dla osób zainteresowanych w dwóch odsłonach: pierwsza z nich to materiały na stronie WWW, które dostępne są w formie notatek, rysunków technicznych czy wygodnych dokumentów PDF, gotowych do pobrania i wydruku. Oprócz tego Balluff Polska, w ramach kampanii „Welcome to Automation”, regularnie publikuje filmy, będące uzupełnieniem tematów poruszanych na wspomnianej już stronie WWW, a które można potraktować jako mini-szkolenie dla automatyków rozpoczynających swoją przygodę z tą innowacyjną branżą.

Więcej na stronie: innovatingautomation.pl/welcome-to-automation


Źródło: Balluff Polska

Dodano 01.10.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy