Szukaj w działach:

X edycja TOP automotive już we wrześniu

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

W dniach 25-27 września 2024 r. po raz kolejny eksperci, pracownicy branży automotive oraz pasjonaci motoryzacji spotkają się podczas Konferencji TOP automotive. Co tym razem przygotowali organizatorzy wydarzenia?


Tegoroczna Konferencja TOP automotive odbędzie się w Szczyrku, w Hotelu META resort vine SPA. To już X, a więc wyjątkowa edycja wydarzenia poświęconego zagadnieniom branży motoryzacyjnej, organizowanego przez firmę SQD Alliance. Od samego początku Konferencji TOP automotive przyświeca cel dzielenia się ekspercką wiedzą, wymiany informacji i doświadczeń związanych z pracą w branży motoryzacyjnej oraz możliwości nawiązania wartościowych, ciekawych kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, uczestnicy będą mogli wziąć więc udział w przygotowanych przez ekspertów prelekcjach, warsztatach, a także wysłuchać wystąpień podczas panelu dyskusyjnego.

Organizatorzy TOP automotive za każdym razem przygotowując Konferencję, sięgają po tematy, które najlepiej odpowiedzą na aktualne wyzwania i problemy w obszarze branży motoryzacyjnej. Nie inaczej jest również w tym roku. Przez ostatnią dekadę, branża motoryzacyjna doświadczyła znaczących zmian. Organizatorzy Konferencji, świadomi tych dynamicznych przemian, postanowili poświęcić tegoroczną edycję między innymi analizie specjalnych charakterystyk, które kształtowały sektor wczoraj i dziś, czy tematom związanym z innowacjami w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI). Wszystkie prelekcje będą skupiać się na wyzwaniach, z jakimi sektor automotive mierzył się w ciągu ostatnich 10 lat oraz na tych, które staną przed nim w nadchodzącej dekadzie. W związku z tym tegoroczne hasło przewodnie brzmi: „Dekada wyzwań: Jakość, Relacje, Biznes”, co podkreśla znaczenie ciągłego doskonalenia, budowania trwałych relacji i rozwijania biznesu w obliczu nadchodzących wyzwań.

Zaproszeni prelegenci– trenerzy, eksperci oraz partnerzy firmy SQD Alliance (http://sqda.pl), która jest odpowiedzialna za realizację wydarzenia, podzielą się z uczestnikami merytoryczną wiedzą przekazaną w interesującej i angażującej formie, a także odpowiedzą na zadawane pytania. Zaprezentują również nowe rozwiązania oraz dobre praktyki stosowane w branży automotive. Podczas Konferencji uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. Całość wydarzenia zainaugurują warsztaty integracyjne, które pozwolą na lepsze poznanie się uczestników i wymianę doświadczeń. Dodatkowo, w programie znajdą się dwa panele dyskusyjne, w tym wyjątkowy panel Silver Expert, gdzie doświadczeni praktycy podzielą się swoją wiedzą. Nie zabraknie również warsztatów skoncentrowanych na kwestiach merytorycznych oraz budowaniu relacji biznesowych w łańcuchu dostaw, które połączą teoretyczną wiedzę z elementami rywalizacji, dając uczestnikom szansę na aktywne uczestnictwo i sprawdzenie swoich umiejętności.

Zapisy na tegoroczną Konferencję TOP automotive trwają. Aby wziąć udział w Konferencji, należy zapisać się, wypełniając formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na stronie internetowej wydarzenia – www.topautomotive.pl.

Warto odwiedzić stronę Konferencji gdzie na bieżąco aktualizowany jest program, można zapoznać się z opisami zaplanowanych w tym roku prelekcji, sylwetek prelegentów, partnerami i patronami medialnymi i relacjami z poprzednich edycji.   

 

Źródło: SQD Alliance

 

 


POWIĄZANE
Nowy prezes B&R Decyzją ABB, Joerg Theis obejmie stanowisko prezesa Dywizji Automatyki Maszyn ABB (B&...
HPE Technology Roadshow 2019 – SOPOT W trakcie najbliższego spotkania, które odbędzie się 17 października w Sopocie, HP...
5sAUTOMATE robotyzuje Protech Firma Protech świadczy kompleksowe usługi w zakresie produkcji części toczonych, frezowan...
TechDay - Inżynieria Przyszłości z Bosch Rexroth W czasie spotkania TechDay – Inżynieria Przyszłości 2018 studenci mogli uczestniczyć...
OnRobot notuje duże wzrosty Firma OnRobot, producent oprzyrządowania dla robotów, notuje duże wzrosty w Polsce...
Przemysł 4.0 w Polsce – rewolucja czy ewolucja? W erze zwanej Przemysłem 4.0, integracja inteligentnych, usieciowionych i autonomicznych ...
Partnerzy