Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

KUKA na Automotive w Krakowie

KUKA na Automotive
 Fot.: KUKA

Firma KUKA zaprezentowała swoje sprawdzone rozwiązania podczas konferencji Automotive w Krakowie.

Zakończyła się III edycja konferencji technicznej AUTOMOTIVE. Branżowe forum dyskusyjne poświęcone zostało tematom adaptacji najnowszych rozwiązań, a także cyfryzacji i optymalizacji produkcji. Nie mogło zabraknąć także tematu Industry 4.0, w który idealnie wpisują się najnowsze rozwiązania firmy KUKA.

Swoją prelekcję wygłosił Janusz Jakieła, Sales Manager KUKA Polska, który przedstawił bogatą ofertę robotów przemysłowych, dedykowanych właśnie branży automotive. Na stoisku został zaprezentowany także niezawodny LBR iiwa. Robot ten zapoczątkował nową erę w przemysłowej robotyce, wymagającej dużego stopnia czułości i stał się podstawą dla przyszłościowych procesów produkcyjnych.

W ostatnim czasie firma miała także okazję gościć na forum Synergia Nauki i Przemysłu w Chełmie. Seminarium niosło za sobą integrację najwybitniejszych przedstawicieli świata nauki oraz przemysłu. KUKA zaprezentowała innowacyjnego robota Agilus wraz z kontrolerem SINUMERIK. Podczas forum referat wygłosił Łukasz Szczepkowski, Regional Sales Manager KUKA Polska, który poruszał w nim m.in. tematykę najnowszych trendów w integracji robotów przemysłowych z obrabiarkami.


Źródło: KUKA

 

Dodano 14.09.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy