Szukaj w działach:

Modułowy system automatyzacji MOVI-C®

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU
 


Modułowy, kompleksowy, skalowalny - modułowy system automatyki MOVI-C® to kompleksowe rozwiązanie dla każdego zadania automatyzacji.


Jeden producent - jedno kompleksowe rozwiązanie. Obejmuje usługi, sprzęt i oprogramowanie, od planowania i uruchomienia po obsługę i serwis. Co ma do zaoferowania? Maksymalne odciążenie, zabezpieczenie na przyszłość i poczucie, że zawsze masz osobę kontaktową, na której możesz polegać.

Dzięki modułowemu systemowi automatyki MOVI-C® wszystko pochodzi z jednego źródła. Sprzęt i oprogramowanie działa jak dobrze zgrany zespół. Oprogramowanie zajmuje się pracą inżynieryjną - planowaniem Twojej aplikacji.

Korzystanie ze sprzętu redukuje złożoność, przestrzeń instalacyjną i koszty - wszystko, co musisz zrobić, to połączyć komponenty firmy SEW-EURODRIVE, a one połączą się plug-and-play ze sobą. Dzięki konfigurowalnym urządzeniom i kompleksowej technologii sterowania zmniejszamy liczbę wariantów urządzeń bez utraty jakichkolwiek funkcji - obejmują one wszystko, od bezpieczeństwa po robotykę, zachowując pełny zakres ruchów, które można osiągnąć.

Prostota na rzecz łatwości obsługi to podstawowa obietnica tego produktu - modułowego systemu automatyki MOVI-C®. Celem jest, aby uczynić ze złożonej, wysokowydajnej automatyki i technologii napędowej na tyle prostą, abyś mógł ją zainstalować bez wysiłku, obsługiwać intuicyjnie i łatwo monitorować.

SEW-EURODRIVE nieustannie rozwija modułowy system automatyki MOVI-C®, aby zapewnić, że spełni on również Twoje przyszłe wymagania.

Jednocześnie koncentruje się na zrównoważonym zarządzaniu cyklem życia produktu. Dla Ciebie oznacza to: Wszystkie komponenty - stare i nowe - pozostają ze sobą kompatybilne i są zawsze dostępne. W rezultacie możesz w prosty sposób dokonać aktualizacji, kiedy tylko chcesz!

Możesz otrzymać dowolny komponent - w pełnej gamie komponentów mechanicznych, sprzętu i oprogramowania - z modułowego systemu automatyki MOVI-C® w dowolnym miejscu na świecie w krótkim czasie. Jak to robi firma SEW-EURODRIVE?

Poprzez systematyczne wdrażanie zasad Przemysłu 4.0 w każdym procesie i oczywiście przy wsparciu własnej technologii w zakładach produkcyjnych i logistyce. A gdziekolwiek jesteś, jedno z biur handlowych SEW-EURODRIVE będzie w pobliżu, aby zaoferować osobiste doradztwo - to obietnica!

 

Więcej na www.sew-eurodrive.pl/movi-c

 


Źródło: SEW-EURODRIVE Polska

 


SEW-EURODRIVE Polska
Techniczna 5
92-518 Łódź
+48 42 270 90 00
POWIĄZANE
Targi STOM 2020 w pełni bezpieczne Cykl „Przemysłowa Wiosna” łącząca w sobie Targi spod znaku STOM, jak ró...
Nowa data targów ELEKTROTECHNIKA To już pewne! Kolejna, 19. edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA i towarz...
Czym są systemy RFID i do czego służą? Nowoczesne i zautomatyzowane przedsiębiorstwa, w których następuje bardzo duży prz...
VersaBox z 11 mln od inwestorów Fundusze venture capital Fidiasz EVC, SpeedUp Energy Innovation, Movens VC i RST Ventures...
Czujniki 3D przyspieszają produkcję w branży spożywczej Wykorzystanie ultranowoczesnych czujników i rozwiązań systemowych z gamy smart fac...
Wykorzystaj rabat na Konferencję Smart Factory World W nowoczesnym procesie produkcyjnym kluczowy jest dostęp do aktualnych informacji umożliw...
Partnerzy