Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Coboty Kassow Robots w Polsce

Coboty Kassow Robots w Polsce


Były współwłaściciel i jeden z założycieli Universal Robots, Kristian Kassow, powraca do branży robotów współpracujących ze swoją własną marką Kassow Robots. 

Rok po premierze, 7-osiowe Coboty przemysłowe Kassow Robots można również kupić w Polsce. Katowicki Beboq Robotics został polskim dystrybutorem. Technologia, jak twierdzi producent, opiera się na innowacyjnym projekcie zarówno sterownika robota, interfejsu użytkownika, jak i mechaniki ramienia. Opracował je zespół kierowany przez Kristiana Kassova, który w ciągu ostatnich kilku lat był także odpowiedzialny za inne pionierskie projekty robotów.

Kassow Robots produkuje tylko roboty 7-osiowe z mocnymi napędami: o prędkości do 225º / s we wszystkich stawach, udźwigu 5 i 10 kg, obszarach 850 mm, 1200 mm i 1800 mm. To technologiczna odpowiedź na wyzwania codziennej pracy MŚP - ciągle zmieniające się zadania oraz potrzeba wydajności, szybkości i łatwości użytkowania. 7 oś pozwala na więcej możliwych aplikacji, większą elastyczność i wyższy zasięg efektywny.


Źródło: Beboq Robotics

Dodano 14.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy