Szukaj w działach:

Przejrzyste prognozy przekładni przemysłowych

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Kiedy SEW-EURODRIVE pyta użytkowników maszyn i aplikacji, zawsze odpowiadają w ten sam sposób: wysoka dostępność maszyn i zwiększona produktywność to najważniejszy cel, jeśli mowa o zachowaniu lub zwiększeniu wartości instalacji.


Dzięki digitalizacji można zredukować nakłady związane z czynnościami kontrolnymi oraz inspekcyjnymi, a także zoptymalizować wykorzystanie zasobów. To ulga dla budżetu na prace konserwacyjne oraz sposób na zwiększenie bezpieczeństwa ludzi oraz maszyn. Od teraz zamiast domyślać się czy też przewidywać, dostępne są jasne i przejrzyste odczyty.

DriveRadar® IoT Suite od SEW-EURODRIVE Polska pracuje dla Państwa o każdej porze dnia i nocy. Zdigitalizowany system monitorowania stanu oferuje zautomatyzowany monitoring przekładni przemysłowych. Dzięki temu zawsze mają Państwo niezawodne i szczegółowe informacje na temat posiadanych komponentów.

System informuje o ważnych zmianach stanu, oferując dodatkowo rekomendacje dotyczące działań, dzięki którym w porę można zapobiegać awariom.

 

SEW-EURODRIVE Polska Aplikacja DriveRadar® IoT Suite

 

Wczesne ostrzeganie

Zautomatyzowane monitorowanie stanu zawsze na czas wyśle powiadomienie o krytycznych zmianach stanu czy odbiegających od normy parametrach Państwa przekładni przemysłowej.

Rozpoznawanie trendów

Stałe monitorowanie i inteligentna prezentacja danych pozwalają na planowanie bezawaryjnej pracy Państwa przekładni.

Unikanie przestojów maszyn

Więcej przejrzystości w zakresie stanu oraz parametrów Państwa przekładni przemysłowych pozwala na znaczące obniżenie ryzyka nieplanowanych awarii.

 

SEW-EURODRIVE Polska DriveRadar® IoT Suite konserwacja

 

Wydajne podejmowanie działań

Obliczane systemowo prognozy w zakresie czynności serwisowych i konserwacyjnych pozwalają na ich planowanie z dużym wyprzedzeniem oraz na dostosowanie długości cyklów konserwacyjnych w zależności od potrzeb.

Oszczędność zasobów

Zorientowane na stan zalecenia dotyczące działań prowadzą do optymalnego wykorzystania żywotności komponentów Państwa napędów.

Bezpośrednie zastosowanie

Gotowy do użycia, fabrycznie zamontowany oraz prekonfigurowany osprzęt pozwala na proste oraz nieskomplikowane podłączenie i rozpoczęcie pracy systemu DriveRadar®.

 

Więcej informacji na DriveRadar® IoT Suite | Przekładnie przemysłowe | SEW-EURODRIVE

  

Źródło: SEW-EURODRIVE PolskaSEW-EURODRIVE Polska
Techniczna 5
92-518 Łódź
+48 42 270 90 00
POWIĄZANE
Nowa data targów ELEKTROTECHNIKA To już pewne! Kolejna, 19. edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA i towarz...
FAULHABER wkracza na kolejny rynek FAULHABER Austria będzie bezpośrednio wspierać klientów na Węgrzech. Od 1 sierpnia...
Automatyzacja oparta na sztucznej inteligencji Automatyzacja oparta na sztucznej inteligencji ułatwia współpracę świata fizycznego ze św...
Automatyzacja i robotyzacja produkcji 19 czerwca w Mielcu (Hotel Atena) odbędzie się Konferencja Techniczna „Automatyzacj...
Roboty współpracujące - przegląd rynku cobotów Roboty współpracujące inaczej zwane cobotami (co-robot - collaborative robot) są p...
Targi Warsaw Industry Week w przyszłym roku W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i obostrzeniami, które weszły w życ...
Partnerzy