Szukaj w działach:

Expo Silesia wdraża środki bezpieczeństwa

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

W tym trudnym czasie wszyscy stanęliśmy w obliczu wyjątkowej sytuacji i nowych wyzwań. Przemysł targowy czeka teraz wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla firm będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, utrzymania dotychczasowych relacji i zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań i usług.

Z myślą o bezpieczeństwie uczestników targów Zespół Expo Silesia podejmuje szereg działań oraz opracowuje rozwiązania pozwalające na zredukowaniu zagrożenia zdrowia wystawców, zwiedzających, jak i osób zajmujących się obsługą wydarzenia. 

Wdrożone środki bezpieczeństwa będą dotyczyły większości obszarów w czasie pobytu na targach. Wprowadzone zostaną nowe rozwiązania w zakresie organizacji przestrzeni wystawienniczej dla wystawców i zwiedzających, strefy wejścia, strefy gastronomicznej, możliwości zakupu biletów online czy rejestracji online z podziałem na poszczególne dni. Ważną zmianę będą stanowiły zaostrzone i utrzymywane na wysokim poziomie środki bezpieczeństwa w zakresie higieny oraz dezynfekcji. Organizatorzy umożliwią zakup środków ochrony osobistej na terenie targów, zapewnią odpowiednią ilości punktów do dezynfekcji rąk oraz odpowiednią obsługę medyczną przez cały czas wydarzenia.

Wszelkie oficjalne zalecenia obejmujące zasady bezpieczeństwa sanitarnego podczas organizacji imprez targowych, wskazane przez instytucje i organy odpowiedzialne za Państwa bezpieczeństwo, zostaną przez Zespół Expo Silesia niezwłocznie wdrożone. 

Expo Silesia opracowuje również nowe formy promocji oraz poszerza grupę zwiedzających o kolejne sektory gospodarki. Dokłada wszelkich starań, aby targi były satysfakcjonujące dla wszystkich uczestników. 

Spotkania biznesowe w trakcie targów będą krokiem milowym w odbudowie oraz ożywieniu gospodarki. Zespół Expo Silesia robi wszystko, aby nadchodzący sezon targowy był dla wszystkich udany i okazał się sukcesem biznesowym w tych trudnych czasach. 

Zobacz kalendarz Expo Silesia: https://www.exposilesia.pl


Źródło: Expo Silesia

POWIĄZANE
Zawalcz o tytuł Innowatora Śląska 2020 Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju już po raz dwunasty zaprasza do u...
Digitalizacja przedsiębiorstw nabiera tempa - raport Wdrażanie innowacji w przedsiębiorstwach przemysłowych postrzegane jest przede wszystkim ...
Podsumowanie premierowej konferencji Klastera CPG Klaster Creative Packaging Group coraz częściej pojawia się na wydarzeniach branżowych, a...
Przegląd targów branżowych 2024 Kalendarz targów branżowych na 2024 rok jest bogaty w ciekawe wydarzenia branżowe,...
Innowacje 3D W trzeciej edycji Konferencji Forum Druku 3D, która odbyła się 25 października 201...
Chwytaki równoległe o wysokiej sile ścisku Rodzina chwytaków równoległych o dużej sile ścisku - pneumatyczne serii GRR...
Partnerzy