Szukaj w działach:

Debiut w Expo Silesia

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU
 

Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej to nowe salony, które zorganizowane zostaną w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, w terminie 4-5 grudnia 2018 r.

Podczas targów LUMENexpo oferta wystawców obejmować będzie głównie oświetlenie przemysłowe, uliczne oraz wszelkiego rodzaju lampy i związane z nimi akcesoria. Wystawcy pokażą również produkty z zakresu technologii LED czy źródeł światła. Wydarzenie skierowane będzie również do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, zajmujących się eksploatacją urządzeń oświetlenia drogowego, ale także iluminacją różnego rodzaju obiektów.

Dopełnieniem interesującej ekspozycji targowej, w której udział wezmą uznane firmy z branży oświetleniowej oraz elektrotechnicznej, wystawcy i zwiedzający będą mieli szansę uczestniczyć w profesjonalnie przygotowanych konferencjach i prezentacjach takich jak:

  • Konferencja pt.: „Jakość i bezpieczeństwo dla wyrobów elektrotechnicznych i sprzętu oświetleniowego”, organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o., Expo Silesia Sp. z o.o.
  • Konferencja pt.: „Jakość oświetlenia”, organizatorzy: Zarząd Główny SEP, Biuro Badawcze ds. Jakości SEP, Expo Silesia Sp. z o.o.
  • Prezentacja pt.:„Analiza aspektów termicznych oraz niezawodnościowych na przykładzie opraw ze źródłami LED, oraz oświetlenia miejsca pracy”, organizator: firma Teknosystem Sp. z o.o.  

PROGRAM TARGÓW

Natomiast Salonu Elektrotechniki Przemysłowej będzie miejscem prezentacji sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie. Wystawcami salonu będą m.in. firmy mające w ofercie sprzęt elektryczny, kable i przewody, systemy zasilające i sterujące, pomiary elektryczne, firmy zajmujące się instalacją przewodów elektrycznych oraz wiele innych.

Do uczestnictwa w targach zostanie zaproszona m.in.:

  • Kadra zarządzająca zakładami przemysłowymi, halami, magazynami, centrami logistycznymi,
  • Służby utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych,
  • Przedstawiciele władz samorządowych i zakładów energetycznych,
  • Inżynierowie elektrycy, inżynierowie budownictwa,
  • Inspektorzy nadzoru, instalatorzy, inwestorzy i architekci.

Premierowe targi LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej tworzone są przy wsparciu cenionych instytucji w branży i współpracy ze specjalistycznymi mediami.

Dla zainteresowanych uczestnictwem przygotowane zostały Zaproszenia uprawniające do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online.


-->POBIERZ ZAPROSZENIE


-->REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH


Więcej o LUMENexpo 2018 na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Expo Silesia

POWIĄZANE
Zaplanuj swój udział w PCI Days 2020 Przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny znajduje się obecnie na ważnym etapie swojej działa...
Cyfrowe technologie od ABB w fabryce URSA Polska Czasami jeden uszkodzony silnik wystarczy, aby zatrzymać zakład przemysłowy i z każdą god...
Automatyzacja w przemyśle spożywczym z KUKA Dostawa surowców, przetwarzanie, pakowanie, paletyzacja i przygotowanie żywności d...
Firma WObit kończy 30 lat 30 lat temu w Poznaniu Witold Ober założył firmę WObit. Firma świętuje ten jubileusz z sa...
Nowa platforma elektryfikacji samojezdnych maszyn roboczych eLION to kompleksowy pakiet urządzeń i elementów obejmujący pełną gamę elektryczny...
Rodzina robotów autonomicznych Fetch Robotics Coraz więcej przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę z zalet automatyzacji swoich działań. Fir...
Partnerzy