Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Na Fastener Poland do Krakowa

Targi FASTENER POLAND
Fot.:  Targi w Krakowie 

Według Research and Markets stałe zapotrzebowanie na samochody, samoloty oraz wszelkiego rodzaju maszyny przemysłowe sprawia, że globalny rynek elementów złącznych do końca 2025 roku zarobi spektakularną kwotę 134,20 bilionów dolarów.

Spora część tej kwoty przypadnie Polsce – obecnie piątej gospodarce w Europie, produkującej kołki, nity, wkręty, a także śruby. W ślad za rozwojem sektora elementów złącznych podążają Targi FASTENER POLAND® – kluczowe forum wymiany doświadczeń, poznania nowości oraz budowania efektywnych relacji handlowych pomiędzy firmami z całego świata, które odbędą się w dniach 16-18 października w EXPO Kraków. 

Wystawa zapowiadają się bardzo ciekawie, udział w niej potwierdziło prawie 150 firm, 67,5% z nich to firmy zagraniczne, m.in. z Niemiec, Włoch, Czech, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Indii, Tajwanu i Chin. W czasie Targów zaprezentowane zostaną m.in. najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe (od śrub, po nakrętki, kołki i kliny), łączniki budowlane (kotwy, śruby betonowe, mocowanie fasad i izolacji). Jednak nowości będzie więcej: m.in. elementy złączne dla techniki solarnej, niestandardowe elementy złączne do nietypowych zastosowań, specjalna powłoka zabezpieczająca elementy złączne przed działaniem promieni UV i trudnych czynników zewnętrznych, specjalistyczny kołek rozporowy przeznaczony do materiałów o pustych przestrzeniach, np. pustaków, a także wiele innych nowatorskich rozwiązań technicznych.

Wyjątkowe Targi FASTENER POLAND®

FASTENER POLAND® to jedyne targi elementów złącznych i technik łączenia w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Dlatego jest to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu spotkać wielu polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów, a także poznać prezentowane przez nich rozwiązania, które są stosowane na każdym etapie produkcji prawie wszystkich przedmiotów codziennego użytku, jak również w budownictwie i konstrukcjach przemysłowych. Podczas spotkania można nie tylko zobaczyć prezentowane łączniki i mocowania, ale także wymienić się doświadczeniami w ich stosowaniu oraz nawiązać kontakty handlowe.Ciekawy program towarzyszący

Uczestnicy FASTENER POLAND® będą mogli wziąć udział w II Kongresie Elementów Złącznych, zorganizowanym przez ELAMED Media Group, wydawcę czasopisma FASTENER. Do wystąpienia podczas wydarzenia zaproszone zostały największe autorytety z branży. Przedstawią najnowsze rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania łączników oraz zaprezentują specjalistyczne narzędzia. Targi elementów złącznych odbędą się jednocześnie z IX Międzynarodowymi Targami Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® oraz VIII Salonem Kooperacji Przemysłowej.

Odwiedź Targi bezpłatnie

Już dzisiaj warto pomyśleć o odwiedzeniu Targów FASTENER®. Na stronie internetowej wydarzenia została uruchomiona rejestracja on-line. Każdy, kto wypełni krótki formularza, otrzyma możliwość darmowego odwiedzenia Targów oraz skorzystania z bogatego programu towarzyszącego. Jeden bilet daje wiele możliwości, warto wykorzystać taką szansę.

Rejestracja on-line


Oferta szyta na miarę

Dla firm zainteresowanych pokazaniem swoich produktów organizatorzy przygotowali szeroką ofertę. Wybrać można pomiędzy w pełni wyposażonymi stoiskami standardowymi, o podwyższonym standardzie premium czy powierzchnią niezabudowaną, do własnej aranżacji. Nie zostało już wiele wolnych miejsc, dlatego nie należy zwlekać z podjęciem decyzji o udziale.

Więcej o FASTENER POLAND® na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi w Krakowie

Dodano 14.09.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

  Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy