Szukaj w działach:

Targi EUROTOOL - tradycja i prestiż

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Fot.: Targi w Krakowie 

Tylko do 24 listopada możliwa jest  rejestracja on-line, która daje możliwość bezpłatnego wejścia na jedno z najważniejszych spotkań branży obróbki. Pospieszyć powinni się również niezdecydowani Wystawcy, ponieważ zostały ostatnie wolne powierzchnie ekspozycyjne. 

Zarejestruj się on-line i odwiedź Targi bezpłatnie

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2017 r. w EXPO Kraków. Także i w tym roku Zwiedzający będą mogli skorzystać z cieszących się dużą popularnością imprez towarzyszących. Targom EUROTOOL® będą towarzyszyły m.in. Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO. To jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone obróbce blach. Impreza adresowane jest do specjalistów zajmujących się produkcją, przetwórstwem oraz dystrybucją blach. W czasie Targów prezentowany jest cały łańcuch technologii obróbki tego surowca.

Stale towarzyszącym elementem Targów EUROTOOL® są także branżowe salony tematyczne, które są doskonałą okazją na poszerzenie wiedzy, wymianę kontaktów oraz znalezienie oferty dopasowanej specjalnie do potrzeb zakładu.

EUROTOOL Expo Kraków
Fot.: Targi w Krakowie  

Dopełnieniem XXII Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® będzie urozmaicony program warsztatów oraz seminariów. Drugiego dnia wystawy, czyli 29 października odbędzie się II Forum Druku 3D, podczas którego przeprowadzone zostaną wykłady cenionych ekspertów i praktyków sektora druku 3D oraz praktyczne warsztaty z wykorzystaniem nowoczesnych drukarek 3D. Dodatkowo drukarki 3D zostaną przedstawione na specjalnie przygotowanym stoisku w hali. Naukowcy z krakowskiego Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania przygotują seminarium pt. „Zaawansowane Technologie Wytwarzania”. Dodatkowo przedstawiciele Polskiej Unii Dystrybucji Stali przedstawią sytuację rynku stalowego w panelu dyskusyjnym „Forum Techniczne Branży Stalowej - Rynek Wyrobów Płaskich”. Program tegorocznej imprezy zostanie wzbogacony także o nowość. Naukowcy z Instytutu Mechaniki Precyzyjnej zorganizują warsztaty, w czasie których zaprezentują stanowisko do badania stentów. Przeprowadzą także doświadczenia z zastosowaniem urządzeń: Kulotester i Wirotest. Pierwszy z nich służy do badania powłok, natomiast drugi do pomiaru badań NDT metodą prądów wirowych.

Targi EUROTOOL® odbędą się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Premierowa edycja wydarzenia w doskonały sposób uzupełni ofertę wystawców Targów EUROTOOL®, czyniąc obie wystawy w pełni komplementarnymi.

Lista Wystawców
Miejsce:

EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków
tel.: +48 12 644 12 17, 12 651 90 66, 12 644 59 32
fax: +48 12 644 61 41  


Więcej o Targach EUROTOOL na Staleo.pl


Źródło: Targi w Krakowie

POWIĄZANE
Wszystko o INNOFORM 2018 Wiele nowości rynkowych, wystawcy z całego świata, Giełda Kooperacyjna, urozmaicony progr...
Podziel się swoją wiedzą na Packaging Innovations Jedno z najciekawszych spotkań branży opakowań w Europie Środkowej - 12. Międzynarodowe T...
Jak zbudować fabrykę 4.0? Inteligentna, posiadająca zabezpieczenia i systemy zapewniające bezpieczeństwo człowiekow...
Wszystko o Targach FASTENER POLAND® 2022 Dane GUS wyraźnie pokazują, że w ciągu ostatnich 18 lat polski rynek elementów złą...
Jak wykorzystać technologie 3D w biznesie Podczas Targów EUROTOOL® i FASTENER POLAND w Krakowie po raz drugi odbędzie si...
Przegląd targów branżowych 2021 Liczne obostrzenia, które zostały wprowadzone w 2020 roku w celu ochrony przed roz...
Partnerzy