Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Wybuchowy jubileusz Targów SYMAS

 

Targi SYMAS i MAINTENANCE
Fot.: Targi w Krakowie 

Najnowsze propozycje produktowe, ponad 200 Wystawców z całej Europy, strefa ATEX z pokazami wybuchów oraz ogromna porcja merytorycznej wiedzy przekazywanej przez specjalistów.

Jubileuszowe X Międzynarodowe Targi Materiałów Sypkich – SYMAS oraz IX Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu – MAINTENANCE, które odbędą się w dniach 10-11 października br. w EXPO Kraków zapowiadają się ekscytująco.

Jubileuszowa eksplozja wydarzeń

Pierwszego dnia wystawy odbędzie się X jubileuszowa konferencja „Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich”, przygotowana przez wieloletniego partnera Targów w Krakowie – redakcję czasopisma POWDER&BULK. Tradycyjnie Organizatorzy przewidzieli szereg wystąpień, których tematyka zdecydowanie zainteresuje użytkowników aparatury i urządzeń w branży materiałów sypkich. W ramach obu dni targowych odbędą się pokazy wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych. Testy demonstracyjne przeprowadzone rzez GRUPĘ WOLFF pozwolą na własnej skórze doświadczyć siły eksplozji, do jakich może dojść w środowisku przemysłowym. Natomiast na stoisku firmy SEW-EURODRIVE specjaliści poprowadzą warsztaty serwisowe. Szkoleniowcy odpowiedzą na pytania dotyczące tabliczki znamionowej i osiowania napędu. Wykonają też jego badanie za pomocą endoskopu, termowizji oraz stetoskopu. Dodatkowo na stoisku zaprezentowany zostanie montaż wstępny przekładni i silnika oraz przykłady złej regulacji przekładni. Okazję do uczestnictwa w merytorycznej konferencji poświęconej efektywności procesów w fabrykach będą mieli specjaliści z zakresu utrzymania ruchu i produkcji. Siódma edycja „Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu” jest równocześnie źródłem wiedzy i wymiany doświadczeń między przedstawicielami działów utrzymania ruchu i produkcji. Chęć nauki i ciągłe podnoszenie kwalifikacji jest kluczem do rozwoju branży przemysłowej, dlatego też na targach odbędą się seminaria workShops. Organizowane w przestrzeni wystawienniczej wykłady każdego roku cieszą się dużym zainteresowaniem gości targowych. Specjaliści poprowadzą prezentacje dotyczące osiągnięć, innowacyjnych produktów i pomysłów w branży.

Zainteresowani Targami już dziś mogą odebrać bezpłatny bilet wstępu. Aby go otrzymać, należy dokonać rejestracji na stronie Targów.  

REJESTRACJA ON-LIN SYMAS

REJESTRACJA ON-LIN MAINTENANCE

 
Więcej o Maintenance na Zrobotyzowany.pl

Więcej o SyMas na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi w Krakowie

Dodano 28.09.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy