Premiera robota KUKA LBR iisy na ITM Industry Europe 2022

ITM Industry Europe zbliża się wielkimi krokami. To właśnie podczas kluczowych targów prezentujących międzynarodową ofertę zgodną z ideą przemysłu 4.0 swoją premierę w Polsce będzie miał robot LBR iisy marki KUKA.
LBR iisy to jeden z najnowszych robotów w portfolio KUKA. Ten stworzony do współpracy z człowiekiem robot bazuje na systemie operacyjnym KUKA nowej generacji – iiQKA.OS. LBR iisy łączy w sobie know-how, precyzję i niezawodność automatyki przemysłowej z intuicyjną elastycznością inteligentnego urządzenia, będąc idealnym rozwiązaniem do wielu zastosowań w branżach, w których wymagane jest precyzyjne, szybkie i delikatne działanie.
Niezależnie od rodzaju zastosowania — w obszarze elektroniki, opakowań czy w ogólnych zastosowaniach przemysłowych, na skalę korporacyjną czy w małych firmach — niewielka waga, przemysłowe wzornictwo, małe wymiary, zintegrowane czujniki oraz prosta, intuicyjna obsługa czynią z niego elastycznego pomocnika, który błyskawicznie wdraża się do produkcji.
LBR iisy – nowość KUKA na ITM Industry Europe 2022
Nowy robot firmy KUKA zostanie zaprezentowany po raz pierwszy w Polsce podczas targów ITM Industry Europe, które odbędą się w terminie 31 maja – 3 czerwca 2022 r. w Poznaniu. LBR iisy – w towarzystwie innych urządzeń z oferty KUKA – będzie można zobaczyć w trakcie wykonywania zadań typu pick & place na stoisku nr 34 w pawilonie 3.
Prócz LBR iisy, KUKA zaprezentuje m.in. KR 1000 TITAN – 6-osiowego robota do dużych obciążeń z otwartym układem kinematycznym, który w sposób bezpieczny, precyzyjny i szybki manipuluje dużymi ciężarami na odcinku do 6,5 m.
Dowiedz się więcej o LBR iisy na stronie KUKA lub odwiedź stoisko nr 34 w pawilonie 3 podczas targów ITM Industry Europe, które odbędą się w Poznaniu w terminie 31 maja – 3 czerwca 2022 r.
Źródło: KUKA
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- P-Weld – Zrobotyzowane Rozwiązania w Spawaniu
- Ulga na robotyzację - do kiedy można skorzystać?
- Zrobotyzowany przegląd targów branżowych 2025
- Webinary Beckhoff – dostępne online
- Estun inwestuje w Polsce
- Raport: Przegląd Rynku Robotów Współpracujących (Cobotów)
- Jak zwiększyć efektywność AGV? Radarowe czujniki w akcji
- Raport: Rynek robotów mobilnych AGV i AMR w 2025
- Odbierz bezpłatny bilet na ITM Industry Europe 2025
- Przemysł 4.0 = Bezpieczeństwo 4.0 Strefa Bezpieczeństwa na ITM
- Nowe funkcje usprawniają pracę inżynierów i programistów
- Innovation Days by item 2025
- Robotyzacja niekoniecznie droga - Webinar





