Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Automaticon 2020 odwołany

Automaticon 2020 odwołany


Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie, organizatorzy targów Automaticon podjęli decyzję, że tegoroczna edycja imprezy zostaje odwołana.


"Mając na uwadze dynamicznie rozwijającą się sytuację i wprowadzenie w Polsce do odwołania stanu zagrożenia epidemicznego rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. (Dz.U. z 2020 r., poz. 433) skutkującego m.in. zakazem organizowania targów oraz w poczuciu odpowiedzialności i w trosce o minimalizacje strat u wszystkich uczestników targów (zarówno Wystawców, zwiedzających jak i kooperantów), Zarząd targów Automaticon podjął trudną decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji. Bezpieczeństwo i interesy naszych wystawców i zwiedzających zawsze były i są dla nas najwyższym priorytetem. Kolejne przesunięcia terminu generowałyby tylko kolejne straty i zwiększały stan niepewności.

Jednocześnie informujemy, że pomimo odwołania imprezy w 2020 r. zostanie na stronie targów zamieszczony katalog targowy. Wystawcy, którzy chcą pochwalić się swoimi nowościami mogą przesyłać informacje/opisy na adres swilk@piap.pl. Opisy te zostaną umieszczone w zakładce Edycja 2020/nowości.

Analogicznie jak w przypadku „Nowości” wystawcy, którzy planowali wystąpienia na seminariach mogą przesłać na adres swilk@piap.pl swoją prezentację. Zostanie ona umieszczona na stronie targów w zakładce Edycja 2020/seminaria

Termin targów 2021 podamy niezwłocznie po potwierdzeniu dostępności hal wystawienniczych.

Wszyscy znaleźliśmy się w bezprecedensowej sytuacji. Dziękujemy za zrozumienie i wiele przyjaznych reakcji z Państwa strony. W miarę rozwoju sytuacji będziemy informować o podejmowanych decyzjach'


Źródło: Zarząd Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON

 

Dodano 17.03.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy