Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

RENEX na Warsaw Industry Week 2019

Grupa RENEX na wiw
 

Ze względu na duże zainteresowanie Grupa RENEX ogłosiła, że imprezy specjalne organizowane w ramach Targów Warsaw Industry Week - pojedynek Człowieka z Robotem lutowniczym REECO oraz kwalifikacje na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu „Dzika Karta” – będą odbywać się przez trzy dni Targów.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week organizowane są w Ptak Warsaw Expo od 2016 roku. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13-15 listopada 2019 r. 

Impreza Człowiek vs Robot to seria pojedynków pomiędzy czołowymi polskimi specjalistami w lutowaniu, reprezentantami kadry Polski, a najwyższej klasy robotem lutowniczym REECO. W trakcie pierwszego dnia z robotem zmierzy się Mistrz Europy w Lutowaniu 2017 – Grzegorz Szymańczuk, drugiego Mistrzyni Polski w Lutowaniu 2016 – Bożena Wachna, a trzeciego Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu 2019 – Adam Troszyński.

Podczas trzech dni Targów Warsaw Industry Week odbędą się również konkursy, w których główną nagrodą będzie pewny udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski w Lutowaniu RSC 2020. Chętni staną przed krótkim zadaniem wylutowania przekroju komponentów na płytce PCB. Wykonanie zostanie ocenione  zgodnie ze standardami IPC stosowanymi podczas Mistrzostw.


Rejestracja na konkurs będzie odbywać się na bieżąco podczas targów na stoisku RENEX (hala E, nr 210).

Wszystko o Warsaw Industry Week 2019


Źródło: Grupa RENEX 

Dodano 06.11.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy