Szukaj w działach:

Wszystko o Warsaw Industry Week 2019

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Tej jesieni szeroki zakres salonów tematycznych 4. edycji Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2019 pozwoli poznać nowości i technologie ze wszystkich ważnych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce.

Impreza odbywająca się w Ptak Warsaw Expo w dniach 13-15 listopada 2019 r. jest przede wszystkim wydarzeniem o charakterze kontraktacyjnym skierowanym do przedstawicieli biznesu, podczas której prezentują się wszystkie sektory przemysłu. Wystawa rokrocznie przyciąga coraz więcej przedstawicieli środowisk produkcyjnych, dyrektorów generalnych, członków zarządu i specjalistów branżowych - chcących poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne wykorzystywane w produkcji.

--> NOWOŚCI TARGOWE

Według szacunków organizatora, w ubiegłym roku zwiedzający mogli zapoznać się ofertę 380 wystawców prezentujących rozwiązania dla konstruktorów i dostawców maszyn, pojazdów drogowych i szynowych, przemysłu motoryzacyjnego, stoczniowego, lotniczego, elektrycznego oraz elektronicznego, głównych mechaników, mechaników precyzyjnych, producentów blach i wyrobów metalowych oraz firm wykańczających powierzchnie.

--> LISTA WYSTAWCÓW

--> KATALOG WYSTAWCÓW

Nieodzownym elementem Warsaw Industry Week są wydarzenia towarzyszące. Tego roku przy współudziale licznych partnerów organizatorzy targów przygotowali wiele tematycznych wydarzeń, które z pewnością znajdą niemałe grono, chłonnych wiedzy entuzjastów innowacyjnych metod stosowanych w przemyśle. Zorganizowane wydarzenia to przede wszystkim liczne warsztaty, specjalne seminaria, prezentacje oraz przykłady wdrożeń, dzięki którym w jeszcze większym stopniu, można chłonąć wprowadzane na rynek nowości technologiczne, poznawać ich tajniki, porównywać, analizować i dyskutować o nich. 

--> PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH

Już po raz trzeci w trakcie Targów Warsaw Industry Week 2019 odbędzie się Konferencja Instrumenty Przemysłu 4.0. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 13 listopada, eksperci z zakresu przemysłu 4.0 przeprowadzą dyskusję dotyczącą istoty czwartej rewolucji przemysłowej. Przedstawione zostaną również przykłady wdrożeń z zakresu intralogistyki w zakładach przemysłowych. Wydarzenie będzie także miejscem podsumowania działalności, uruchomionej w 2019 roku Fundacji Platformy Przemysłu Przyszłości. 

--> HARMONOGRAM KONFERENCJI

--> KUP BILET JUŻ DZIŚ

Dla zainteresowanych udziałem w Warsaw Industry Week przygotowane zostały bezpłatne wejściówki. Aby otrzymać darmowy bilet, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie targów. Po rejestracji na podany e-mail zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do wejścia na teren targów. 

Wzorem ubiegłorocznej edycji, także i w tym roku wystawcy będą mogli skorzystać z dodatkowego programu Hosted Buyers, który jest skuteczną inicjatywą mającą na celu znalezienie nowych partnerów biznesowych oraz rozwój firm za granicami kraju. Podczas minionych targów w ramach programu odbyło się ponad 200 spotkań matchmaking’owych.  

--> SKORZYSTAJ Z PROGRAMU HOSTED BUYERS

Przydatne informacje:


--> MAPA TARGÓW

--> HARMONOGRAM DLA WYSTAWCÓW

--> KONTAK Z ORGANIZATOREM

Godziny trwania dla wystawców:
13-14.11.2019 – hala czynna w godzinach 8.30 – 17.00
15.11.2019 – hala czynna w godzinach 8.30 – 16.00

Godziny trwania dla odwiedzających:
13-14.11.2019 – hala czynna w godzinach 9.30 – 16.00
15.11.2019 – hala czynna w godzinach 9.30 – 15.00

Miejsce:
Centrum Wystawienniczo - Kongresowe 
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62, 
05-830 Nadarzyn

Źródło: Ptak Warsaw Expo, Zrobotyzowany.pl

POWIĄZANE
Wszystko o STOM-ROBOTICS 2020 Cykl imprez spod znaku STOM organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa ...
Kierunek technik robotyki w Mielcu Pierwszy w Polsce kierunek technik robotyki zostanie uruchomiony w Mielcu. Rekrutację ucz...
Pokazy robotów mobilnych AIUT podczas Warsaw Industry Week 2023 Od robotów po najnowsze technologie cyfrowe i logistyczne. Podczas największych tar...
Fabryka Cyfrowych Przemian Microsoft Polska oraz Anegis rozpoczęły projekt \"Fabryka Cyfrowych Przemian\", któ...
Sprawdź robota Delty w swojej aplikacji Firma Induprogress oferuje przeprowadzenie bezpłatnych testów wykorzystania robot&...
25 lat w Polsce I SEW-EURODRIVE I Samojezdne wózki transportowe AGV SEW-EURODRIVE poruszam świat – od 25 lat w Polsce i 90 na świecie. Samojezdne w&oacu...
Partnerzy