Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Masters & Robots 2019

Masters & Robots 2019 - Don't miss the future


Zostało już tylko kilka dni do rozpoczęcia konferencji Masters & Robots 2019 - "Don't miss the future!".

Masters & Robots to coroczne spotkanie mające na celu inspirowanie, edukowanie, prowokowanie pytań i udzielania odpowiedzi. Misją jest badanie cyfrowej transformacji dzisiaj i wspieranie wizjonerów w budowaniu rozwiązań na jutro. 

Sztuczna inteligencja, Internet rzeczy, transformacja cyfrowa, robotyzacja i automatyzacja, fin-tech, smart investing, wykładniczy rozwój firm, przyszłość Internetu i efektywne wykorzystanie mediów społecznościowych – to tylko niewielka cześć zagadnień jakie porusza konferencja „Masters and Robots”.

Eksperci ze świata będą mówić o rozwiązaniach technologicznych, które mogą wydawać się science fiction, ale są już częścią naszego codziennego życia. Są niesamowitymi ludźmi, którzy tworzą przyszłość dzięki nauce i technologii.

Relacja z konferencji Masters & Robots 2018Konferencja technologiczna jest największym wydarzeniem tego typu w Polsce z międzynarodowymi ekspertami z nowych technologii.in. Davidem Hansoem, twórcą najbardziej humanoidalnego robota - Sophi.

Masters & Robots to także wydarzenia towarzyszące, jak np. organizowany 7 października finał międzynarodowego konkursu dla startupów SingularityU Poland GLOBAL IMPACT CHALLENGE. Jego zwycięzca, wybrany spośród finałowej 10-tki, weźmie udział w Global Startup Program – prestiżowym programie akceleracyjnym Singularity University w Dolinie Krzemowej, a także otrzyma zaproszenie do  trzeciej edycji „InCredibles” Sebastiana Kulczyka.

Konferencja Masters & Robots 2019 "Don't miss the future!" 8–9 października 2019

Miejsce:
Multikino Złote Tarasy
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa

Więcej infotmacji na stronie: Masters & Robots


Źródło: Digital UniversityDodano 02.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy