Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Spotkanie profesjonalistów z branży TSL

 

 

TransLogistica Poland gazeta targowa 2019
 

Siódme Targi TransLogistica Poland to jedno z największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkań firm poszukujących oraz korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych, a także osób zawodowo związanych z branżą TSL. 

Według szacunków organizatora poprzednia edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki zgromadziła 242 wystawców i ponad 7000 profesjonalnych gości z 58 państw. 

- „Choć do jesieni pozostało jeszcze sporo czasu, zainteresowanie jest ogromne. Nowością jest, że w tym roku targi odbędą się w dwóch halach, a mimo to większość powierzchni wystawienniczej jest już niedostępna! Stoiska rezerwują zarówno nasi wieloletni wystawcy, przekonani do biznesowej formuły i jakości targów, jak i nowe firmy, które dopiero dojrzały do decyzji o uczestnictwie. Bardzo cieszy rosnąca liczba operatorów logistycznych, armatorów i portów, którzy sukcesywnie dołączają do grona wystawców. Tegoroczna edycja zapowiada się rekordowo!” - podsumowuje Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland.   

Raport TransLogistica Poland 2018

Od 5 do 7 listopada 2019 r. w EXPO XXI Warszawa swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy spedycyjne, transportowe, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy świadczące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.translogistica.pl


Źródło: Lentewenc 

 

Dodano 15.04.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy