Szukaj w działach:

Premierowy duet w Expo Silesia

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU
 
W dniach 4-5 grudnia br. w Expo Silesia w Sosnowcu producenci przemysłowych i zewnętrznych opraw świetlnych zaprezentują się na Targach Techniki Świetlnej LUMENexpo.

Premierowym Targom LUMENexpo towarzyszyć będzie również Salon Elektrotechniki Przemysłowej. Obok ciekawej ekspozycji targowej, w której udział wezmą uznane firmy z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej, wystawcy i zwiedzający będą mieli szansę uczestniczyć w profesjonalnie przygotowanych konferencjach, prezentacjach oraz szkoleniu.

Główny Patronat Merytoryczny nad targami objął Polski Komitet Oświetleniowy SEP, który zorganizuje cykl konferencji i prezentacji rozpoczynający się wykładem pt.: „Technika świetlna i rola Polskiego Komitetu Oświetleniowego”, który poprowadzi dr hab. inż. Piotr Pracki, Przewodniczący Polskiego Komitetu Oświetleniowego SEP, Politechnika Warszawska – Zakład Techniki Świetlnej.

PROGRAM TARGÓW

W trakcie wystawy odbędą się także:

  • Konferencja pt.: „Jakość i bezpieczeństwo dla wyrobów elektrotechnicznych i sprzętu oświetleniowego”, Organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o., Expo Silesia Sp. z o.o.
  • Konferencja pt.: „Jakość oświetlenia”, Organizatorzy: Zarząd Główny SEP, Biuro Badawcze ds. Jakości SEP, Expo Silesia Sp. z o.o.
  • Prezentacja pt.: „Analiza aspektów termicznych oraz niezawodnościowych na przykładzie opraw ze źródłami LED do oświetlenia miejsca pracy”, Organizator: firma Teknosystem Sp. z o.o.
  • Szkolenie pt.: „Temperatura otoczenia jako główny czynnik wyboru rozwiązania dla opraw pracujących w trudnych warunkach przemysłowych i strefach zagrożenia wybuchem”, Organizator: GRUPA WOLFF.

Dla zainteresowanych uczestnictwem przygotowane zostały Zaproszenia uprawniające do bezpłatnego wstępu na Targi i Konferencje, po wcześniejszej rejestracji online.

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH


Więcej o LUMENexpo 2018 na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Expo Silesia

POWIĄZANE
Targi INTARG miejscem transferu technologii XIII edycja Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG®, imp...
Produkcja adaptacyjna. Systemy mechatroniczne w przemyśle Kiedy mowa o szybkości, wydajności i elastyczności w produkcji, wkraczamy w tematykę produ...
Automatyzacja i digitalizacja na targach WinDoor-tech Automatyzacja i digitalizacja procesów produkcyjnych może być skuteczną bronią na ...
Milionowy robot firmy FANUC Firma FANUC ma powód do świętowania. Produkując milionowego robota przemysłowego o...
Czas wyzwań i szans dla branży okiennej i drzwiowej Wystawcy i profesjonaliści spragnieni spotkań i aktualnych trendów w branży stolar...
Forum LUMENtech pełne fachowej wiedzy W czasie Forum LUMENtech organizowanego 25 listopada 2020 r., poruszone zostaną istotne i...
Partnerzy