Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Weź udział w USER DAY 2018

 

Konferencji USER DAY
Fot.: STIGO Sp. z o.o.  

VII edycja Konferencji USER DAY, cyklicznego spotkania organizowanego przez firmę STIGO odbędzie się w terminie 24-25 maja br. w hotelu MOLO RESORT w Osieku. 

User Day to wydarzenie poświęcone branży metalowej organizowane w celu przedstawienia najnowszych trendów dotyczących oprogramowania oraz maszyn, które wykorzystywane są przez wiodące na rynku firmy. Dzięki uczestnictwu szerokiego grona specjalistów i autorytetów z wybranej dziedziny wydarzenie stanowi znakomitą okazję do wymiany poglądów i pogłębiania wiedzy. Jest to również impreza integrująca polskich i zagranicznych ekspertów. STIGO stwarza okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych znajomości biznesowych. 

W trakcie pierwszego dnia konferencji nie zabraknie najbardziej wyczekiwanych prelekcji traktujących o oprogramowaniu do optymalizacji cięcia blach SigmaNEST. Wśród pozostałych omawianych zagadnień pojawią się m.in.: Zarządzanie produkcją w branży metalowej, Cięcie rur i profili, Oprogramowanie do gięcia, Wsparcie realizacji produkcji, Cięcie plazmowe i laserowe, Automatyzacja produkcji oraz Znakowanie mikropunktowe i pneumatyczne. Drugi dzień spotkania tradycyjnie poświęcony będzie indywidualnym konsultacjom ze specjalistami STIGO.

AGENDA SPOTKANIA 

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja 2018 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Więcej informacji na stronie: www.stigo.com.pl/user-day-2018 


Źródło: STIGO Sp. z o.o.

Dodano 09.05.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy