Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Podsumowanie 2017 roku w ABB

 

Podsumowanie 2017 roku w ABB
 Fot.: ABB

Jak informuje spółka ABB w komunikacie, zmiany, jakie przeprowadziła Grupa, przełożyły się na wzmocnione portfolio i zoptymalizowaną działalność biznesową.

- "W roku 2017, który był dla nas rokiem przejściowym, usprawniliśmy i wzmocniliśmy ABB. Obecnie nasze wiodące na rynku portfolio rozwiązań cyfrowych dla klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu oraz transportu i infrastruktury oparte jest na dwóch wartościach: dostarczanie elektryczności z dowolnej elektrowni do dowolnego gniazda oraz automatyzowanie przemysłu od momentu wydobycia surowca do produktu finalnego" – powiedział prezes zarządu Grupy ABB Ulrich Spiesshofer.
"Ogromna w swojej skali transformacja, jaką przeszła ABB, miała także negatywny wpływ na nasze wyniki finansowe. Dzięki naszym działaniom, mającym na celu zmianę środka ciężkości, poprawiliśmy konkurencyjność, skupiliśmy się na segmentach o większym potencjale i zminimalizowaliśmy ryzyko." 

Jeśli chodzi o robotykę i systemy Napędowe (RM), zamówienia ogółem większe o 6% (10% w USD), wzrost we wszystkich regionach. W sektorze automatyki przemysłowej (IA) zamówienia podstawowe ciągle wykazują pozytywny trend na poziomie 5% w wyniku utrzymujących się inwestycji operacyjnych u klientów procesowych; zamówienia ogółem spadły o 1%.


Źródło: ABB


Dodano 14.02.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy