Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Jak automatyzacja i robotyzacja mogą pomóc w intralogistyce?

Rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki zwiększają elastyczność, aby zrównoważyć nieoczekiwane szczyty, jednocześnie oferując pracownikom możliwość pełnienia bardziej wymagających ról. 

Rosnący trend masowej personalizacji produktów oraz rozwój rynku e-commerce, przełożył się na złożoność zadań logistycznych. Zapotrzebowanie na dostawy dostosowane do potrzeb, zwiększa również złożoność logistyki detalicznej dla handlu, w której duże sieci wymagają od swoich dostawców dostarczania wstępnie ustawionych palet dostosowanych do każdej lokalizacji, które można rozładować bezpośrednio na półki sklepowe bez sortowania.

Roboty przemysłowe wykorzystując sztuczną inteligencję będą mogły obserwować otacząjący świat, wyciągać wnioski, wykonywać zadania zbyt skomplikowane dla tradycyjnie programowanych robotów przemysłowych. Sztuczna inteligencja pozwoli robotom zdobywać coraz więcej umiejętności – będą mogły na przykład samodzielne przystosowywać się do nowych zadań metodą prób i błędów. Dzięki temu ciągle poszerzając zakres przedmiotów, które rozpoznają np. przy kompletacji zamówienia. 

Jak automatyzacja i robotyzacja mogą pomóc w intralogistyce, podpowiada Michał Furmański Kierownik sprzedaży, ABB Robotyka w kolejnym odcinku projektu "Porady Zrobotyzowane" 

Porozmawiaj z ekspertem ABB
Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia na każdym etapie planowania i realizacji inwestycji. Eksperci z działu robotyki ABB są w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania i doradzić.
--> kontakt z ekspertem ABB Porady Zrobotyzowane 
https://zrobotyzowany.pl/informacje/video/format-ekspert-radzi 
Firmy - Robotyzacja 
https://zrobotyzowany.pl/katalog-firm/robotyzacja 
Kooperator Zrobotyzowany - Wyślij zapytanie o robota 
https://zrobotyzowany.pl/kooperator-wyslij-zapytanie 
ABB Robotyka 
https://zrobotyzowany.pl/katalog-firm/firma/1821/abb-sp-z-o-o


Podziel się
powrót

Newsletter

Polecamy:

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy