Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Automatyczne szyfrowanie danych z systemem APROL

 

nowe funkcje bezpieczeństwa systemu APROL firmy B&R


B&R stale dodaje nowe funkcje bezpieczeństwa do swojego systemu kontroli procesów APROL. Dzięki nim użytkownicy mogą w najlepszy możliwy sposób chronić swoje projekty przed zagrożeniami cybernetycznymi.

Nowa funkcja umożliwia automatyczne szyfrowanie danych inżynieryjnych, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas importu i eksportu.

W przypadku większych projektów zadania są często dzielone między członków zespołu rozrzuconych po całym świecie. Aby zagwarantować możliwie najbezpieczniejszą wymianę danych inżynierskich, wszystkie dane konfiguracyjne muszą być chronione za pomocą szyfrowania.

Automatyczne szyfrowanie oszczędza czas

Nowa funkcja APROL „Bezpieczeństwo danych w imporcie i eksporcie” pozwala na szyfrowanie danych przy minimalnym wysiłku. Po odbiorze technicznym cały projekt jest przekazywany odpowiedzialnemu archiwiście w sposób, który wyklucza ingerencję osób niepowołanych. Jakakolwiek późniejsza zmiana jest niemożliwa bez znajomości hasła. Użytkownicy nie tylko korzystają z wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych, ale oszczędzają mnóstwo czasu, gdyż ręczne szyfrowanie i deszyfrowanie nie jest już konieczne. 


Źródło: B&R Automatyka Przemysłowa
Redaktor: MRR

Dodano 29.03.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy